20-річчя Школи соціальної роботи

image011 (1)

У жовтні 2014 року Школі соціальної роботи імені Володимира Полтавця виповнюється 20 років.

Школа соціальної роботи ім. В.І. Полтавця  – перша в Україні професійна школа у сфері соціальної роботи, створена 1994 р. Школа була створена за підтримки програми Темпус-Тасіс Європейського Союзу в межах проекту «Впровадження вищої освіти у сфері соціальної роботи в Україні». Першим керівником Школи соціальної роботи в НаУКМА став Володимир Полтавець – доктор медичних наук, професор. Він очолював Школу в 1994–1999 рр.

З 1995 року у Школі соціальної роботи діє магістерська програма з підготовки соціальних працівників, бакалаврська програма відкрилася в 1997 році.

Школа соціальної роботи НаУКМА  однією з перших  у Східній Європі отримала членство у Міжнародній Асоціації Шкіл соціальної роботи (IASSW).

З часу свого заснування Школа випустила близько 500 соціальних працівників.

Сьогоднішнім працівникам Школи соціальної роботи хотілося б зібрати всіх, хто працював і навчався у Школі, хто був і залишається партнером Школи протягом 20 років.

Всіх охочих долучитися до планування святкування ювілею просять надсилати свої ідеї та пропозиції на адресу: ssw.ukma@gmail.com.

За підготовкою до святкування 20-річчя Школи соціальної роботи НаУКМА можна спостерігати на сторінці в Facebook.translate english to norway language