Анатолію Заволоці (реабілітація після ДТП)

Жовтень 1, 2014 0 comments Любомир Остапів Categories допомогти Могилянцю, ПІДТРИМАТИ

заволока

випускнику БП «прикладна математика» – 2011, пр-ми спеціаліст «інформаційні управляючі системи та технології» – 2012. Отримав важкі травми в ДТП.

Станом на 17 жовтня – чудові новини!!!

Анатолія переведено у звичайну палату. Він почав говорити і вже мріє про футбольний матч з друзями. З наступного тижня, можливо, дозволять приймати відвідувачів.   Прогнози позитивні, але реабілітація буде довгою.

Потреба у фінансовій допомозі продовжує бути актуальною.

Анатолій потрапив у ДТП 16 серпня. Отримав черепно-мозкову травму, травми тазу, забиття внутрішніх органів. Був введений у штучну кому.

 

Надія Дмитрівна, мама Анатолія, дуже вдячна всім хто відгукнувся на прохання про допомогу. Анатолій вже вийшов з коми і йому провели декілька операцій. Станом на 09.10.2014 він досі перебуває у відділенні реанімації. До Анатолія повертається апетит і гарний настрій.  Лікарі дають позитивні прогнози, але потрібен час на реабілітацію. Кожен день перебування в реанімації коштує близько 3,5-4 тис. грн. Ми всі розуміємо, що при сьогоднішній складній ситуації це великий тягар для родини Анатолія. Родина Толіка буде вдячна за будь-яку допомогу у складну хвилину і вдячна тим хто вже відгукнувся і допоміг.

 

Реквізити для переказу коштів

Мама – Заволока Надія Дмитрівна
№ картки Приват Банку – 5168 7554 0717 8850