RRpQL_aWYaw18 грудня музичні гурти Qarpa, Гапочка і Синя Вапа заспівають на благодійному концерті з метою збору коштів на допомогу професору кафедри математики НаУКМА, доктору фізико-математичних наук, Вадиму Михайловичу Михалевичу.

Вадиму Михайловичу лікарі поставили діагноз цирозу печінки 4 ступеня на фоні гепатиту В, що потребує негайного операційного втручання (пересадки печінки), а також поточного медикаментозного лікування на суму 3 тисячі гривень щомісяця.
Він та його сім’я опинилися у дуже скрутному фінансовому становищі. 23 серпня 2006 року у банку “Надра” ним був взятий іпотечний кредит на суму 50 тисяч доларів під заставу будинку, у якому проживають він, дружина і двоє дітей 2007 року народження. За цим договором потрібно платити 700 доларів щомісяця. Нещодавно представник банку “Надра” прислав листа, у якому вимагає родину Михалевичів звільнити будинок протягом місяця. Зараз цим питанням займаються юристи, але коштів все одно потрібно дуже багато.

Могилянська родина просто не може залишити професора на призволяще у його скрутному становищі, тож Радіо КВІТ організовує благодійний концерт 18 грудня о 17:00 в Культурно-мистецькому центрі НаУКМА, вул. Іллінська, 9 (3 поверх).

Мінімальний благодійний внесок – 55 грн. Але Ви можете пожертвувати більше, якщо маєте можливість.

Стосовно придбання запрошень звертайтеся до:
Каті – 093 843 36 38
Андрія – 095 102 84 46
Тані – 097 204 39 01

За оновленнями інформації про подію слідкуйте в мережах FB i VK.

0 Comments

Leave a reply

Форма контакту

Напишіть нам...

Sending

Асоціація випускників НаУКМА

Log in with your credentials

Forgot your details?