Дорогі випускники Києво-Могилянської Академії!

Щораз більше випускників Могилянки долучаються до співпраці з університетом та допомоги Академії, розвивають традицію підтримки Alma Mater, формують традицію сприяння розвитку освіти й науки в Україні.

Могилянка продовжує шукати партнерів та залучати кошти для реалізації стратегічних проектів, що допоможуть Академії розвиватися як дослідницькому університетові світового рівня.

Запрошуємо вас взяти участь у традиційній щорічній події – Благодійному вечорі на підтримку стратегічних проектів розвитку КМА, що відбудеться 10 листопада. До участі запрошені представники влади, бізнесу, громадськості, науковці та освітяни. Детальніше про подію, почесних гостей, проекти та звіти про їхню реалізацію дивіться на сайті університету.

Звертаємося до вас із пропозицією та проханням долучитися до реалізації стратегічних цілей Академії та підтримати її фінансово. Ви можете це зробити кількома шляхами:

  1. Взяти участь у Благодійному вечорі 10 листопада
  2. Ваша компанія може стати партнером вечора
  3. Ви особисто або Ваша компанія можете надати лот на благодійний аукціон на умовах партнерства
  4. Ви можете переказати благодійний внесок будь-якого розміру на обраний стратегічний проект (-ти): он-лайн / переказ з-закордону
  5. Ви можете переслати цього листа своїм друзям, батькам, колегам і знайомим – реальним та потенційним співучасникам розвитку Могилянки.

Підтримка будь-якого розміру, підтримка від кожного випускника важлива для Академії!

 2016 рік – 401-й в історії Києво-Могилянської Академії! Шануємо минуле, творимо майбутнє разом!

Долучайтеся, випускниці та випускники Могилянки!

Підтримати МогилянкуПідтримую Києво-Могилянську академію | Благодійний вечір  2016

0 Comments

Leave a reply

Форма контакту

Напишіть нам...

Sending

Асоціація випускників НаУКМА

Log in with your credentials

Forgot your details?