Членство в Асоціації випускників КМА передбачає щорічні грошові або негрошові внески. Ця сторінка присвячена грошовим внескам (рішення по негрошових внесках виносить Правління). Асоціація на сьогодні не має суттєвих постійних адміністративних витрат, тому всі внески членів спрямовуються в Ендаумент Асоціації, відсотки від якого щороку будуть витрачатися на одну з запропонованих нижче проміжних цілей.

Мінімальний внесок – 1000 грн на рік у вигляді одного переказу або оформлення автоматичного списання з Вашої картки в сумі 100 грн/місяць. Оскільки всі кошти йдуть на проекти могилянської спільноти, ми заохочуємо Вас не обмежуватися мінімальним внеском.

Звітність по Ендаументу, всіх надходженнях і витратах, доступна онлайн (станом на 31.01.2018) і оновлюється щомісячно. Також Ви завжди можете звернутися з питаннями на info@kmaalumni.org.ua та напряму до Президента Асоціації.

Будь ласка ознайомтеся нижче з актуальними зараз проміжними цілями, виберіть для Вас найбільш пріорітетну й перейдіть на наступну сторінку для заповнення особистих даних для оформлення внеску.

Проміжна ціль 1. «Допоможи могилянцю в біді»

 • Проблема. У могилянській спільноті регулярно виникають ситуації, коли одному з нас – студенту, випускнику, викладачу, працівнику університету – потрібна допомога у трагічних життєвих обставинах. Це може бути нещасний випадок, чи важка хвороба з дорогим лікуванням, чи переїзд із зони бойових дій, чи інша скрутна ситуація.
 • Мотивація. Саме у часи найбільшої скрути проявляється згуртованість та солідарність спільноти. Якщо ми хочемо стати сильними разом, нам варто допомагати один одному.
 • Фінансова ціль. Для старту ми хочемо зібрати 100 тис. грн., що дасть орієнтовно 10 тис.грн щорічного бюджету на допомогу могилянцям у біді. Ми пізніше плануємо поступово розширити цей напрямок.

Проміжна ціль 2. «Стипендії талановитим студентам»

 • Проблема. Конкурс у Могилянку завжди був надвисоким, і на бюджет потрапляють мало людей. Чимало талановитих абітурієнтів з високим рейтингом стикаються з єдиним варіантом – йти на контракт, який багатьом родинам не по кишені. Як наслідок, багато з них йдуть в інші університети або змушені виснажувати родинний бюджет.
 • Мотивація. Ми, як спільнота, зацікавлені в тому, щоби до нас приходили найкращі та найталановитіші люди, незважаючи на їхній майновий стан. Ми хочемо дати шанс молодим людям проявити себе. Такий самий шанс, який колись дали нам.
 • Фінансова ціль. Ми хочемо зібрати 100 тис. грн., що дасть орієнтовно 10 тис.грн щорічного бюджету на одну стипендію найкращому контрактнику за умови закінчення першого року з середнім рейтингом 91+.

Проміжна ціль 3. «Гранти викладачам»

 • Проблема. Оплата праці викладачів Могилянки є невиправдано малою і є скоріше обмежуючим фактором, аніж мотиваційним. Також не існує чіткого зв’язку між з одного боку – зусиллями викладача по підготовці курсу, його/її самовдосконаленням і якості роботи зі студентами та з іншого боку – фінансовою компенсацією.
 • Мотивація. Спільнота зацікавлена в якнайкращій підготовці студентів і підтримці високої репутації диплому Могилянки, а також стимулюванні зворотнього зв’язку від студентів щодо якості навчальних курсів.
 • Фінансова ціль. Ми хочемо зібрати 100 тис. грн., що дасть орієнтовно 10 тис.грн щорічного бюджету на один грант викладачу, чий курс отримає найвищий рейтинг по опитуваннях серед студентів.

Внесок «На розвиток спільноти»

 • Ви можете делегувати рішення про найкраще використання коштів Правлінню Асоціації. Ваш внесок так само піде в Ендаумент, але ми зможемо розподілити його залежно від наявних потреб спільноти.

 

Звертаємо увагу, що 70% від Вашого внеску буде працювати на втілення обраної Вами цілі, а решту 30% ми поділимо порівну між іншими двома.

Тож якщо Ви визначилися з пріоритетною проміжною ціллю, будь ласка перейдіть за лінком нижче на наступну сторінку для заповнення особистих данних і далі на сайт платіжної системи. Усе це займе кілька хвилин і потребує лише банківської картки.

СПЛАТИТИ ЧЛЕНСЬКИЙ ВНЕСОК

Інші способи переказу:

Також, якщо Ви є клієнтом Приватбанку, Ви можете сплатити внесок у кілька кліків через Приват24. Для цього зайдіть у свій Приват24 й у меню “Мої платежі” у полі пошуку введіть наш ЄДРПОУ – 33104758 або нашу назву “Асоціація випускників Києво-Могилянської Академії“. Система автоматично запропонує Вам опцію зробити членський внесок на обрану Вами суму.

 

Нарешті, якщо Вам зручніше самостійно переказати кошти з іншого банку, нижче реквізити Асоціації:

 • АСОЦIАЦIЯ ВИПУСКНИКIВ КИЄВО-МОГИЛЯНСЬКОЇ АКАДЕМIЇ ГРОМАДСЬКА
  ОРГАНIЗАЦIЯ
 • ЄДРПОУ/ДРФО 33104758
 • ПАТ КБ “ПРИВАТБАНК” (ЄДРПОУ 14360570, код банку 320649)
 • Р/р. № 26006060402355
 • Призначення платежу: Членський внесок (Ваше прізвище та ім’я)

 

Довідково:

Коротка інформація про Асоціацію 

Найчастіші запитання щодо Ендаументу

Переваги та бонуси членства

Форма контакту

Напишіть нам...

Sending

Асоціація випускників НаУКМА

Log in with your credentials

Forgot your details?