Членство в Асоціації випускників КМА передбачає щорічні грошові або негрошові внески. Ця сторінка присвячена грошовим внескам (рішення по негрошових внесках виносить Правління). Асоціація на сьогодні не має суттєвих постійних адміністративних витрат, тому всі внески членів спрямовуються в Ендаумент Асоціації, відсотки від якого щороку будуть витрачатися на одну з запропонованих нижче проміжних цілей.

Мінімальний внесок – 1000 грн на рік у вигляді одного переказу або оформлення автоматичного списання з Вашої картки в сумі 100 грн/місяць. Оскільки всі кошти йдуть на проекти могилянської спільноти, ми заохочуємо Вас не обмежуватися мінімальним внеском.

Звітність по Ендаументу, всіх надходженнях і витратах, доступна онлайн (станом на 30.11.2018) і оновлюється щомісячно. Також Ви завжди можете звернутися з питаннями на info@kmaalumni.org.ua та напряму до Президента Асоціації.

Будь ласка ознайомтеся нижче з актуальними зараз проміжними цілями, виберіть для Вас найбільш пріорітетну й перейдіть на наступну сторінку для заповнення особистих даних для оформлення внеску.

Проміжна ціль 1. «Допоможи могилянцю в біді»

 • Проблема. У могилянській спільноті регулярно виникають ситуації, коли одному з нас – студенту, випускнику, викладачу, працівнику університету – потрібна допомога у трагічних життєвих обставинах. Це може бути нещасний випадок, чи важка хвороба з дорогим лікуванням, чи переїзд із зони бойових дій, чи інша скрутна ситуація.
 • Мотивація. Саме у часи найбільшої скрути проявляється згуртованість та солідарність спільноти. Якщо ми хочемо стати сильними разом, нам варто допомагати один одному.
 • Фінансова ціль. Для старту ми хочемо зібрати 100 тис. грн., що дасть орієнтовно 10 тис.грн щорічного бюджету на допомогу могилянцям у біді. Ми пізніше плануємо поступово розширити цей напрямок.

Проміжна ціль 2. «Стипендії талановитим студентам»

 • Успішно профінансована. Зібрано 157 494 грн. Збір коштів зупинено. Стипендіальний Комітет сформовано. Критерії та умови отримання стипендій визначено. Стипендія вручатиметься у серпні 2019.

Проміжна ціль 3. «Гранти викладачам»

 • Успішно профінансована. Зібрано 100 000 грн. Збір коштів зупинено. Гранти вручатимуться починаючи з осені 2019.

Проміжна ціль 4. «Підтримка наукової діяльності могилянців»

 • Проблема. Підтримка науки – дорога та довгострокова справа, яка до того ж вимагає вдумчивого підходу, щоби гроші принесли максимальний ефект. На сьогодні державні і грантові кошти не закривають якісно цю проблему в КМА.
 • Мотивація. Наукова діяльність викладачів і студентів є однією з передумов досягнення високого освітнього рівня університету та його випускників.
 • Фінансова ціль. Ми хочемо зібрати 100 тис.грн, що створить невеликий щорічний фонд обсягом 12-13 тис.грн для підтримки наукових проектів у КМА, захисту PhD могилянцями за кордоном, оплати відряджень на наукові конференції за кордоном і т.п.

Проміжна ціль 5. «Фінансування подій могилянської спільноти та студ.проектів»

 • Проблема. Випускники та студенти регулярно виступають ініціаторами цікавих і корисних проектів та подій для спільноти (RunAcademyDay, ФрешФест, та інші), проте часто не мають достатнього фінансового ресурсу для їх проведення.
 • Мотивація. Спільнота зацікавлена в нових ідеях, проектах та ініціативах членів, які дадуть нам новий поштовх для розвитку.
 • Фінансова ціль. Ми хочемо зібрати 100 тис. грн., що дасть орієнтовно 12-13 тис.грн щорічного бюджету на 2-3 проекти, відібраних Правлінням Асоціації за критерієм їх корисності для спільноти.

Внесок «На розвиток спільноти»

 • Ви можете делегувати рішення про найкраще використання коштів Правлінню Асоціації. Ваш внесок так само піде в Ендаумент, але ми зможемо розподілити його залежно від наявних потреб спільноти.

 

Звертаємо увагу, що 70% від Вашого внеску буде працювати на втілення обраної Вами цілі, а решту 30% ми поділимо порівну між іншими двома.

Тож якщо Ви визначилися з пріоритетною проміжною ціллю, будь ласка перейдіть за лінком нижче на наступну сторінку для заповнення особистих данних і далі на сайт платіжної системи. Усе це займе кілька хвилин і потребує лише банківської картки.

СПЛАТИТИ ЧЛЕНСЬКИЙ ВНЕСОК

Інші способи переказу:

Також, якщо Ви є клієнтом Приватбанку, Ви можете сплатити внесок у кілька кліків через Приват24. Для цього зайдіть у свій Приват24 й у меню “Мої платежі” у полі пошуку введіть наш ЄДРПОУ – 33104758 або нашу назву “Асоціація випускників Києво-Могилянської Академії“. Система автоматично запропонує Вам опцію зробити членський внесок на обрану Вами суму.

 

Нарешті, якщо Вам зручніше самостійно переказати кошти з іншого банку, нижче реквізити Асоціації:

 • АСОЦIАЦIЯ ВИПУСКНИКIВ КИЄВО-МОГИЛЯНСЬКОЇ АКАДЕМIЇ ГРОМАДСЬКА
  ОРГАНIЗАЦIЯ
 • ЄДРПОУ/ДРФО 33104758
 • ПАТ КБ “ПРИВАТБАНК” (ЄДРПОУ 14360570, код банку 320649)
 • Р/р. № 26006060402355
 • Призначення платежу: Членський внесок (Ваше прізвище та ім’я)

 

Довідково:

Коротка інформація про Асоціацію 

Найчастіші запитання щодо Ендаументу

Переваги та бонуси членства

Форма контакту

Напишіть нам...

Sending

Асоціація випускників НаУКМА

Log in with your credentials

Forgot your details?