111097Випускника НаУКМА Дмитра Сологуба (економічна теорія, 2002) призначено виконувачем обов’язків заступника голови Національного банку України. На цій посаді він буде здійснювати загальне керівництво монетарних напрямком діяльності НБУ.

“Відтепер за розвиток функції забезпечення монетарної стабільності, ефективну розробку і впровадження оновлених інструментів формулювання грошово-кредитної політики регулятора буде відповідати провідний економіст, який авторитетний і добре відомий в економічних і фінансових колах як нашої країни, так і за її межами”, – зазначила глава НБУ Валерія Гонтарева.

Дмитро Сологуб закінчив Білоруський державний університет за спеціальністю “Економічна теорія”, в 2002 році – магістерську програму з економіки Києво-Могилянської академії (EERC), а в 2013 році отримав диплом Сертифікованого фінансового аналітика (CFA).

В 2002-2004 роках, працював науковим співробітником Інституту економічних досліджень і політичних консультацій. З 2004 року був економістом-дослідником в представництві МВФ в Україні. З 2007 року і до нинішнього призначення у правління НБУ керував відділом аналізу і досліджень “Райффайзен Банк Аваль”.

0 Comments

Leave a reply

Форма контакту

Напишіть нам...

Sending

Асоціація випускників НаУКМА

Log in with your credentials

Forgot your details?