Любомир розпочав свою професійну кар’єру у 2005 році повернувшись в Україну  після однорічної програми робочого стажування в США. Першою компанією став Deloitte&Touche, згодом були роки розвитку фінансової кар’єри. Зараз Любомир є сімейним фінансовим радником та консультантом з управлінських фінансів.  Він співпрацював/консультував Stanfy, Petcube, Hoshva Digital, Marchenko Danevych, SupportYourApp, Ecoisme, PromoRepublic та багато інших компаній.

Бакалаврат економічного факультету Любомир закінчив у 2003. У 2009 здав останній екзамен для отримання міжнародного сертифікату дипломованих бухгалтерів АССА. Після цього  повернувся до навчання в Могилянці для дворічної програми Executive МБА, і успішно отримав диплом МБА.

Любомир є активним діячем спільноти Kyiv-Mohyla Academy alumni. У 2009 році він разом з Констянтином Пересєдовим започаткував Клуб Випускників Економістів Могилянки, з 2011 по 2017 був віце-президентов Асоціації випускників НаУКМА. Також у 2016 очолював осередок Фонду Випускників України в КМА.

Засновник соціального проекту фінансової грамотності українців Сімейний Бюджет.

Автор книги “Любов та Бюджет. Домашні фінанси для сімейних пар на шляху до фінансової свободи”, партнер проекту фінансового планування життя iPlan 

Хобі: домашні фінанси, волейбол, біг, плавання, подорожі, книги, інтернет та мобільні технології.

english to spanish translations

0 Comments

Форма контакту

Напишіть нам...

Sending

Асоціація випускників НаУКМА

Log in with your credentials

Forgot your details?