Освіта: Ярина отримала ступінь магістра культурології в Національному університеті „Києво-Могилянська академія” та магістра з масових комунікацій в Державному університеті Сан-Хосе (США).

Кар’єра: Фахівець у PR із більш як 15-літнім досвідом, Ярина відповідає за корпоративні комунікації та соціальні програми в українському представництві Microsoft. До 2008 року вона очолювала агентство Nords PR Ukraine, яке заснувала спільно з зарубіжними партнерами, і за рік сформувала успішну команду і солідне портфоліо клієнтів. До того Ярина консультувала низку українських компаній з питань управління репутацією, працювала керівником відділу зовнішніх відносин компанії UMC (тепер – МТС Україна), PR-менеджером “Метро Кеш енд Кері Україна” і директором роботи з клієнтами PR-агенції Romyr & Associates. Протягом року вона працювала у Benjamin Group / BSMG Worldwide (зараз – Weber Shandwick), провідній PR-агенції у Силіконовій Долині, США.

Ярина викладала PR у kmbs (Києво-Могилянській бізнес-школі) та на програмах CIPR у Міжнародному інституті бізнесу. У 2011 році журнал MMR назвав її одним із 10 найкращих PR-фахівців України. Була співзасновницею UAPR і очолювала її правління у 2007-2008 роках. Познайомитися з Яриною ближче можна на LinkedIn – http://www.linkedin.com/in/yaryna.

0 Comments

Форма контакту

Напишіть нам...

Sending

Асоціація випускників НаУКМА

Log in with your credentials

Forgot your details?