Екологічний клуб «Зелена Хвиля»

Громадська організація «Український екологічний клуб «Зелена Хвиля» ecoclubua.com

Клуб складається із студентського Екоклубу «Зелена Хвиля» НАУКМА та громадської організації «УЕК «Зелена Хвиля». Організація з одного боку допомагає професійно розвиватись студентам-екологам залучаючи їх до різноманітних проектів та організовуючи щорічні профорієнтаційні зустрічі з випускниками-екологами, які працюють за фахом. А з іншого боку працює як експертна організація.

Напрямки діяльності:

  • Екологічні аспекти соціальної відповідальність бізнесу
  • Збереження біорізноманіття
  • Зміна клімату
  • Суспільні ініціативи

ЕКОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ СОЦІАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ БІЗНЕСУ

З 2010 року Екоклуб став членом Глобального договору ООН та входить до робочої групи з охорони навколишнього середовища мережі. Екоклуб надає експертну підтримку українському бізнесу щодо впровадження таких ініціатив як “Зелений офіс”, оцінки ефективності природоохоронних акцій компаній, налагодження діалогу між екологічно свідомою громадськістю та бізнесом. На порталі Екоклубу висвітлюються найактуальніші події зеленого бізнесу.

ЗБЕРЕЖЕННЯ БІОРІЗНОМАНІТТЯ

Сайт охорони дикої природи в Україні
conservation.in.ua

Cайт містить інформацію щодо охорони дикої природи в Україні і у світі. Тут можна  знайти інформацію про природоохоронні події і прочитати, як узяти в них участь.

Екостежка «Журавлина»

Цілий рік Екоклуб працював у Регіональному ландшафтному парку «Міжрічинський» облаштовуючи екскурсійний маршрут. За цим маршрутом ми провели чотири природничі школи для всіх бажаючи, під час яких люди дізнатися багато цікавого про рослини, комах, амфібій, рептилій і птахів від експертів – знавців своєї справи. Школи продовжуються і зараз. Стежте за анонсами на conservation.in.ua

ЗМІНА КЛІМАТУ

КліматІнфо
www.climateinfo.org.ua
Унікальне джерело україномовних гарячих новин про зміну клімату.

«350ppm»

Активістський кліматичний рух  метою якого є поширення інформації серед населення щодо скорочення викидів парникових газів в атмосфері до безпечного рівня.

Кампанія Рухай Планету в Україні 

24 вересня Україна приєдналась до найбільшої в світі екологічної кампанії “Рухай Планету”. Одночасно із жителями 180 країн світу українці влаштували марафони, запливи, хороводи, паркур, змагання повітряних зміїв, танці і флеш-моби у 13 містах нашої країни для негайного подолання змін клімату.

Форум Енергія Змін в рамках EcoFest 2011

23-25 вересня в Університеті «КРОК» відбувся екологічний фестиваль «ECO Fest», організаторами якого виступили проектна група «SPG» та ГО «ЕкоКлуб «Зелена Хвиля». Підтримку заходу надали кліматичний рух 350.org та велика кількість еко-партнерів.

Метою фестивалю було об’єднати активну молодь, громадські організації та представників бізнес-сектору, які стурбовані проблемами навколишнього природного середовища і змінами клімату, задля cтворення потужного екологічного руху в Україні.

Година Землі від WWF

Сміливо, просто та легко, Година Землі 2011 продемонструвала урядам країн світу, бізнес організаціям та людям, що дії проти глобального потепління не тільки необхідні, але й можливі. 26 березня символічно відключали світло та організовували тематичні заходи і в Україні.

Тренінг «Кліматичне лідерство»

Тренінг для активістів кліматичного руху 350.org 18-20 лютого 2011. Тренінг орієнтовано на молодих активних людей, які небайдужі до проблем змін клімату, мають досвід громадської роботи в сфері екології та протидії змінам клімату  або бажають такий досвід отримати.

Акція «Зміни себе, а не клімат!» до переговорів ООН в Канкуні

На Майдані Незалежності кияни оголосили про те, на що вони готові, аби попередити глобальні зміни клімату.

Глобальний день дій на захист клімату 10/10/10 ініційований 350.org

Ми повинні примусити наших політиків взятись за роботу. Це не просто красивий слоган. Це серйозна вимога. Українці об’єднались заради подолання змін клімату. 50 акцій відбулось в Україні, більше 7 000 – у світі.

СУСІПЛЬНІ ІНІЦІАТИВИ

День Землі  

Кожного року в квітні місяці ми разом з міжнародною громадою святкуємо День Землі. В цей день всі люди планети вклоняються Землі за ті багатства, які вона нам дарує. Під час святкування в центральному парку Києва проводиться фестиваль, театральні вистави, конкурси, фото-виставки, спортивні ігри, семінари, ярмарки екологічно безпечних товарів, вегетаріанське частування. Детальніше на www.denzeli.org.ua

ЕкоЧашка

“ЕкоЧашка” — щорічний фестиваль міжнародного екологічного кіно. З 26 травня по 5 червня 2011 фестиваль “ЕкоЧашка” приїжджав у весняне турне по 5 містах України.

Зелені Свята – Більше музики, менше СО2

Метою проекту “Зелені Свята” є розробка методики для обчислення і зменшення викидів парникових газів при проведенні open-air фестивалів. У дослідженні взяли участь Трипільське Коло 2010, Джаз Коктебель 2010, Гомільшанський екотоп 2010 та День Землі 2011. В результаті вони отримали детальні рекомендації зі зменшення викидів.

Green Drinks

Це  місце зустрічі людей, хто піклується про навколишнє середовище. На Green Drinks люди мають можливість зустріти  колег, партнерів, майбутніх роботодавців або працівників. Це місце, де в неформальній атмосфері люди мають можливість  поділитися своїми ідеями, думками, а також презентувати  проекти екологічного спрямування.

Для отримання інформації щодо майбутніх зустрічей Green Drinks можна підписатись на розсилку або приєднатись до  групи http://www.facebook.com/GreenDrinksKyiv
http://greendrinks.org.ua/

 

Фестиваль Трипільське Коло

Під час фестивалю Трипільське Коло УЕК  “Зелена хвиля” організував екологічну платформу, на якій проводились семінари, презентації та тренінги на екологічну тематику.

Контакти:
Голова організації
Олена Тарасова
listovert[at]gmail.com
тел. 063 238 83 41

Заступник голови
Юлія Маклюк
097 144 03 12
j.mcluck[at]gmail.comhttp://966.com.ua/product/sushi-s-krasnoi-ikroi.html

Write Comment