Ксенія Калашник – стратегічний директор Vizeum Global

kalashВипускниця факультету економічних наук НаУКМА Ксенія Калашник (фінанси, 2012) стала глобальним стратегічним директором Vizeum Global (Лондон). Активна координаторка й учасниця студентських проектів, член журі конкурсів і турнірів, гостьовий лектор та організатор робочих семінарів у НаУКМА, Ксенія позитивно зарекомендувала себе під час роботи у Vizeum Ukraine.

«Ксенія Калашник показала всьому українському ринкові, що не існує жодних перешкод та бар’єрів на шляху до поставленої мети», – впевнена Вікторія Кочуро, яка невдовзі замінить Ксенію на посаді стратегічного директора Vizeum Ukraine.

Ксенія Калашник – перша українка, якій вдалося стати стратегічним директором глобального офісу. Вона відповідатиме за розробку інноваційних рішень для світових мережевих клієнтів і допомагатиме локальним командам у підготовці пропозицій, спрямованих на досягнення бізнес-результатів.

В коментарі MediaБізнес Костянтин Крюков, CEO Vizeum Ukraine, зазначив: «Я навіть не можу пригадати когось із СНД, хто б досягнув такого успіху. Це говорить про унікальні здібності Ксенії і про те, що в Україні можуть створювати стратегії світового рівня».

Вітаємо Ксенію і бажаємо сил та наснаги!

Матеріал підготувала Анна Сєдая, стажер напряму “Комунікації з випускниками НаУКМА”