Робити людей щасливими – не пафосна фраза, а стиль життя та кредо нашого друга. Ми заснували фонд імені Антона Чорного, щоб продовжувати його роботу. Та складні задачі швидко не виконуються. Тож зараз ми накопичуємо свій потенціал. І всі, хто розділяє наші цінності чи просто хоче зробити хорошу справу, можуть доєднатися ідейно, організаційно, або – фінансово.

Наша перша “маленька” мета – зібрати 100 тисяч гривень. Це стане фундаментом фінансування проектів, які ми потім оберемо. Тож думайте вже зараз, що ви можете запропонувати світові і людям. А ми допоможемо вам це реалізувати. І не зволікайте: разом ми перейдемо від “маленької” до головної мети – робити людей щасливими.

Передісторія Фонду.

У 2012 році ми заснували Премію ім. Антона Чорного. Щороку ми збирали певну сумму та відзначали цією премією тих могилянців, які відповідали життєвому кредо Антона – “робили інших людей щасливими”, або іншими словами займалися хорошими справами.
За 4 роки ми мали честь відзначити Романа Тичківського, Благодійний Фонд Таблеточки (на той момент там було 4 випускників МА в організаторах), Батальйон Айдар (де воювало багато могилянців, це було під час активних бойових дій), та Олю Макар з її благодійними проектами.
Після цього ми вирішили переформатувати премію в Фонд – в формат, який більш комфортний для всіх благодійників, яким цікава наша ініціатива.

План Фонду

Ми вирішили будувати більш сталу модель розвитку нашої благодійної ініціативи. Для цього ми заморозили нашу активність по видачі премій, та придумали заново формат Фонду з ендавментом. Ми накопичуватимемо кошти, а інвестуватимемо в благочинність тільки відсотки. Наразі наш план – поступово зібрати 100 000 грн. Та вже через рік після цього виділити перші 14-16 000 у якості гранту.
Умови та цілі грантової програми ми оголосимо пізніше, але ми певні, що це буде пов”язано з допомогою хорошим людям робити добрі справи.

Про Антона
Антон Чорний (10.05.1987 – 09.09.2011), – випускник КМА 2009 року. Член Студентської Колегії 11 скликання, активний студент та еламні нашої Могилянської спільноти. Антон був дуже добрий та допомагав людям.

Контакти фонду:
Гліб Козак – hlib.kozak@gmail.com
Михайло Оболонський – m.obolonskyi@gmail.com

Форма контакту

Напишіть нам...

Sending

Асоціація випускників НаУКМА

Log in with your credentials

Forgot your details?