Презентуємо вашій увазі короткий огляд діяльності Асоціації у формі електронного журналу.

Діяльність Асоціації за попередні пару років суттєво розрослася. Одні проекти ми запускаємо самі, до інших – приєднуємося, ще іншим просто надаємо фінансування чи інформаційну підтримку. Останнім часом ми помітили, що не встигаємо інформувати спільноту випускників Могилянки про успіхи наших проектів і проектів наших друзів і партнерів. Нас переймало, що немає якісного комплексного матеріалу, який можна було б надати для швидкого знайомства з Асоціацією.

Отже, ми вирішили зробити свого роду річний звіт, короткий огляд діяльності Асоціації у формі електронного журналу. Ми також вирішили скористатися нагодою і презентувати хоча б невелику частину активних членів могилянської спільноти випускників, адже будь-яка організація – це, передусім, люди, які її розвивають. Розповісти про всіх у рамках одного журналу виявилося неможливо, тож ми продовжимо знайомство з нашими випускниками вже на шпальтах наступного випуску журналу.

Перейти до журналу можна за цим посиланням. Якщо у вас виникають технічні проблеми з переглядом журналу у цьому форматі (issuu), тоді ви можете скачати pdf-версію журналу за цим лінком.world translation services

1 Comment
  1. Author

    Це журнал за 2012 рік

Leave a reply

Форма контакту

Напишіть нам...

Sending

Асоціація випускників НаУКМА

Log in with your credentials

Forgot your details?