10 листопада відбувся благодійний вечір, спрямований на підтримку стратегічних проектів розвитку Києво-Могилянської академії.

У благодійному вечорі взяло участь близько 200 випускників і друзів Академії, щоб зробити свій внесок у її зростання, а разом із тим – і в розвиток освіти в України загалом. Серед гостей заходу були, зокрема, Олександра Альхімович, керівна директорка Luxoft Ukraine, Олег Шеремет, генеральний директор ТОВ «Комел» (ТМ Brain Computers), Оксана Сироїд, заступниця Голови Верховної Ради України, Світлана Діденко, генеральна директорка ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця», Олексій Павленко, колишній Міністр аграрної політики та продовольства України та ін.

Під час благодійного вечора відбувся аукціон, на якому були виставлені такі лоти, як партія в шахи з В’ячеславом Брюховецьким, каблучка зі срібла, навчальні програми Києво-Могилянської бізнес-школи, конструктори-головоломки, сумка з вовни, портретна фотозйомка для мами, українська ікона «Богоматір Замилування» та інші.

Під час благодійного вечора було зібрано 600 000 грн.

Києво-Могилянська академія дякує всім, хто долучився до цього традиційного щорічного заходу та допоміг розвиткові університету.

Більше про благодійний вечір читайте на сайті НаУКМА.

Фотозвіт можна побачити за посиланням.

0 Comments

Leave a reply

Форма контакту

Напишіть нам...

Sending

Асоціація випускників НаУКМА

Log in with your credentials

Forgot your details?