Випускники КМА в Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку

NKCPFR_Ukraine_logoНещодавно Президент України Петро Порошенко призначив нових Голову та Членів Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку. Серед новопризначених членів два випускники НаУКМА: Дмитро Тарабакін (економічна теорія, 1996), та Юрій Буца (економічна теорія, 2005).

Дмитро Тарабакін у 1996 році отримав економічну освіту у Національному університеті «Києво-Могилянська академія», а в період з 1994 по 1995 роки навчався в Roosevelt Unіversity в Чикаго за спеціалізацією «Фінанси».

Пан Тарабакін має значний досвід роботи на фондовому ринку. Так, з 1995 року в рамках проекту КРМG Barents Group працював над створенням асоціації та біржі «ПФТС», де пізніше обіймав посаду директора – контролера. У 1997 році став головним трейдером відділу по роботі з акціями в Wood & Company в Києві, а з 1999 року працював трейдером в польському офісі компанії в місті Варшава. З червня 2000 року Дмитро Тарабакін працював керуючим директором Dragon Capital, приймаючи безпосередню участь у здійсненні десятків IPO українських компаній.

Юрій Буца отримав освіту в Національному університеті «Києво-Могилянської академії» та Центрально – Європейському університеті, отримавши ступінь магістра в галузі економіки.

Пан Буца має десятирічний досвід роботи у фінансовій галузі. З 2004 року по 2006 рік працював у Державній комісії з цінних паперів та фондового ринку. Починаючи з 2008 року працював на посаді заступника директора в українському офісі Варшавської фондової біржі, сприяючи перетворенню її на основний майданчик для залучення акціонерного капіталу українськими компаніями. З 2010 року Юрій Буца був координатором в Координаційному центрі економічних реформ при Президентові України, займаючись розробкою законодавчих актів з метою вдосконалення корпоративного управління, впровадження нових інструментів на фінансовому ринку, вирішення проблем банківського сектору та покращення бізнес-клімату в Україні.

Відповідні кадрові зміни в структуру регулятора фондового ринку внесені  Указом Президента України № №50/2015 від 30 січня 2015 року.