Зустріч з послом України в Канаді Андрієм Шевченком

Жовтень 1, 2015 0 comments Близнюк Катерина Categories АНОНСИ, АСОЦІАЦІЯTags , ,

Andriy_V_ShevchenkoЗапрошуємо випускників, студентів і викладачів НаУКМА на зустріч із послом України в Канаді Андрієм Шевченком, що відбудеться 7 жовтня (середа) о 19:00 в kmbs.

П. Андрій поспілкується з гостями заходу на дві теми:

  1. Глобальний розвиток України. Важливість Канади як найактивнішого і впливового партнера України. Напрями: бізнес, політика, наука та соціальні зв’язки.
  2. Можливості для Могилянки розвивати свій вплив на міжнародному рівні. Допомога від Могилянців – в Україні та в Канаді – для цілей розвитку.

Кількість місць обмежена, тому охочим відвідати зустріч обов’язково потрібно зареєструватися. Можливість участі буде підтверджена листом після реєстрації.

Андрій Шевченко –  український громадський діяч, політик та журналіст. Народний депутат України V, VI та VII скликань. Від червня 2015 – директор Програми USAID “РАДА”. З 24 вересня 2015 р. – Надзвичайний і повноважний посол України в Канаді.  У 1994–1996 рр. навчався в Національному університеті “Києво-Могилянська академія” на факультеті суспільних наук, втім повну вищу освіту здобув в Інституті журналістики Київського університету імені Тараса Шевченка. Крім того, був стипендіатом Єльського (США) і Стенфордського університетів (США).

П. Андрій – автор Закону “Про доступ до публічної інформації”, який був ухвалений у січні 2011 під тиском громадськості і суттєво розширив для громадян гарантії отримання інформації від органів влади. Співавтор низки інших ініціатив, спрямованих на зміцнення громадянського суспільства — зокрема, Закону “Про волонтерську діяльність” (2011) та Закону “Про громадські об’єднання” (2012). Співавтор закону про заборону реклами та спонсорства тютюнових виробів (2012). Автор кількох законопроектів щодо суспільного мовлення в Україні. Співавтор законопроекту про вибори, що передбачає систему «відкритих» партійних списків.