Заява на членство

Заява на членство в Асоціації

Асоціація має три типи членства:

  1. Повне членство
  2. Інформаційне членство
  3. Асоційоване членство

Повними членами Асоціації можуть бути лише випускники бакалаврських і магістерських програм Національного університету “Києво-Могилянська академія”, а також випускники 2-річних програм MBA Києво-Могилянської Бізнес-Школи, які:

Повні члени мають доступ до усіх без винятку переваг і бонусів членства, мають право голосу з усіх питань порядку денного Асоціації, можуть обирати та бути обраними до керівних органів. Реєстр повних членів оновлюється щомісячно після голосування Правління і буде доступним (без особистих контактів) на нашому сайті.

Асоціація залишає за собою право відмовити у членстві випускникам, якщо в розпорядженні Правління буде інформація, яка свідчитиме про високий ризик недотримання випускником/цею Етичного Кодексу або про значні ризики для репутації Асоціації.

 

Для поінформованого членства випускникам НаУКМА та КМБШ достатньо:

Поінформовані члени отримують всю інформацію про життя та події спільноти, а також усі переваги та бонуси членства, за винятком права голосу на офіційних зборах членів, права обиратися до керівних органів та певних ексклюзивних привілеїв, зарезервованих лише для повних членів.

 

Асоційованими членами можуть стати випускники інших університетів, які є “могилянцями не по диплому, але по духу”. Цей тип членства не передбачає права голосу на офіційних зборах членів і права обиратися до керівних органів. Рішення по кожному асоційованому члену приймається окремо на черговому засіданні Правління Асоціації після надходження анкети-заявки та співбесіди з відповідальним членом Правління.

Подати заяву на членство в ГО “Асоціація випускників Києво-Могилянської академії”