Асоціація випускників збирає кошти на стипендії для студентів, постраждалих від війни

1 Серпня, 2022 0 comments Сніжинська Марина Categories АСОЦІАЦІЯ, МОГИЛЯНКА, ПІДТРИМАТИ

Війна в Україні забирає життя та спричиняє руйнування. Вона позбавляє молодь змоги вчитися, а державу – оплачувати бюджетну форму навчання. Ми, KMA Alumni, будемо боротися за наше спільне майбутнє та закликаємо наших друзів та однодумців долучитися до цієї боротьби. Ми розпочинаємо новий важливий проєкт. Його мета – зібрати 400 000 доларів для понад ста стипендій, щоб підтримати абітурієнтів(-ок) та студентів(-ок) нашої Альма-матер, які найбільше постраждали від війни. 

Стипендія покриває вартість навчання у Києво-Могилянській академії та/або проживання – приблизно 120 тис. гривень на рік на одного студента чи студентку. Сюди входить:

  • Оплата навчання (в середньому 50 000 грн на рік, залежно від факультету)
  • Проживання в гуртожитку (6 000 грн на рік)
  • Витрати на проживання (27 000 грн на рік)
  • Податок (20%).

Спершу оплачують 6 місяців навчання. Якщо за результатами осіннього триместру студент чи студентка набирає принаймні 71 середній бал, Асоціація вносить кошти за наступні 6 місяців. Витрати на проживання покриваються щомісячно. 

Ми потребуємо вашої допомоги, щоб стипендії для постраждалих від війни могилянців стали можливими. Кожна ваша пожертва – це внесок у наше спільне майбутнє. Прочитати про стипендію детальніше та зробити внесок можна на сайті