Війна очима могилянців

16 Жовтня, 2014 0 comments Пересєдов Костя Categories АНОНСИ, АСОЦІАЦІЯ, ВИПУСКНИКИ, МОГИЛЯНКАTags , ,

Асоціація випускників запрошує могилянців 21 жовтня, у вівторок, о 19.00 на зустріч “Війна очима могилянців”. Поділитися власним досвідом і думками щодо АТО прийдуть могилянці, які є безпосередніми учасниками бойових дій на сході України – Євген Дикий (ком.роти, “Айдар”), Дмитро Лавренчук (розвід.рота, “Айдар”) та Андрій Федорко (ком.взводу, БТО “Київська Русь”).    

Ми в Асоціації випускників НаУКМА через події в країні вже довгий час не проводили великих зустрічей і навіть призупинили кілька проектів. Було не на часі. Окрім того, як і багато могилянців, ми були зайняті боротьбою за зміни в Україні. Кожен робив свій маленький внесок у спільну справу. І хоч війна ще не скінчилася, проте ми відчуваємо, що вже настав час зустрічатися і обговорювати, де ми опинилися і куди йдемо.

Євромайдан змінив Україну. Проте ще більше її змінила війна на сході. І якщо революція для нас – вже знайоме та доволі відрефлексоване явище, то зі справжньою війною на власній землі ми стикаємося вперше з часу відновлення незалежності. Її явні та відтерміновані наслідки визначатимуть український дискурс ще не один рік і може навіть не одне десятиліття.

Минулої осені, ще перед революцією, в гості до Асоціації та Могилянки завітали Віталій Кличко, Юрій Луценко та Петро Порошенко. Випускники НаУКМА мали можливість поспілкуватися з новим мейнстрімом української політики задовго до того, як вони зайняли нинішні високі крісла. Цієї ж осені ми вирішили почати з найбільш актуальної теми в Україні. АТО. Також відомої як “війна на сході” та “україно-російська війна”. Загалом в АТО брали безпосередню участь більше 10 могилянців. І це лише ті, про кого ми маємо інформацію. Ми запросили трьох могилянців, які знають про війну на сході з перших рук і готові поділитися своїм досвідом і думками про цей конфлікт, його особливості та наслідки:

Євген Дикий – викладач біології Києво-Могилянської академії, командир 2-ої роти батальйону “Айдар”.

Дмитро Лавренчук – БП за спеціальністю “культурологія” 2012 р., розвід.рота батальйону “Айдар”, поранений в бою. Гарячі точки: північні та центральні райони Луганщини, місто Щастя.

Андрій Федорко – БП за спеціальністю “Політологія” 2008 р., МП “Фінанси” 2010 р., 11-ий батальйон територіальної оборони ” Київська Русь”, командир одного із взводів, лейтенант (отримав звання вже в АТО, під Дебальцевим). У ЗСУ пішов добровільно в травні. Лише зараз по ротації прийшов у відпустку. Гарячі точки: території біля Дебальцевого і Чорнухіно.
new_campus

Зустріч відбудеться у вівторок, 21 жовтня, о 19.00 у музеї НаУКМА (див. карту). Увага, місце зустрічі може бути змінено, про що буде обов’язково повідомлено учасникам через e-mail, вказаний при реєстрації нижче.
Зустріч складатиметься з трьох блоків:
  1. вступне слово від кожного з наших гостей,
  2. сесія питань і відповідей,
  3. неформальне спілкування та нетворкінг за кавою, чаєм і печивом.
Зареєструватися на зустріч можна за посиланням (реєстрація потрібна для кращого планування та підготовки події).
З додатковими питаннями звертайтеся, будь-ласка, до Костянтина Пересєдова за адресою kkvolia@yahoo.com.

 russian to ukrainian translation