Переваги та бонуси членства

Фундаментальним завданням для Асоціації Випускників КМА є створення простору довіри та можливостей для розвитку випускників Києво-Могилянської академії.

Переваги для членів Асоціації Випускників КМА (далі – Асоціації):

 1. «Коло довіри» – кожен член Асоціації при вступі зобов’язується дотримуватися правил комунікації, а саме Етичного кодексу, який визначає правила взаємодії між членами і передбачає санкції за їхнє порушення. На практиці це означає, що, маючи справу з незнайомим членом Асоціації, Ви отримуєте додаткову впевненість у його/її порядності та отримуєте значний рівень довіри.
 2. Ексклюзивні та регулярні нетворкінг-події виключно для членів Асоціації (включаючи освітні, спортивні, бізнесові та неформальні події) для обміну досвідом, контактами та обговорення можливостей розвитку ваших проектів. Кожен член може запросити на подію ще одну людину, яка не є членом (формат «+1»).
 3. Допомога з будь-якими питаннями, які стосуються взаємодії з НаУКМА. Це включає комунікацію з Президентом КМА та керівниками необхідних відділень, кафедрами та студентами; організацію подій та проектів в університеті; відбір кандидатів на отримання іменних премій і грантів; пошук студентів для стартових позицій у компанію та інше.
 4. Регулярна комунікація про новини, події та актуальні дискурси університету та нашої організації через соціальні мережі та e-mail розсилку виключно для членів Асоціації.
 5. Інформаційна підтримка проектів членів Асоціації.
 6. KMAlumni Headhunt – це проект з підбору персоналу, метою якого є об’єднувати талановитих й амбітних могилянців з гідними роботодавцями, готовими забезпечити професійні виклики та комфортні робочі умови для своїх співробітників(иць).

Майбутні переваги членів Асоціації Випускників КМА, над якими ми зараз працюємо:

 1. «Свій, до Свого, по Своє» – кожен член Асоціації надає свої контакти, підтверджує готовність відповідати на можливі запити від інших членів і за потреби виділити певний час для поради. Реєстр членів є доступним на сайті Асоціації, проте ми поважаємо конфіденційність контактів і вартість часу наших членів, тому всі початкові звернення мають проходити через офіс Асоціації.
 2. Актуальна база контактів грантових організаційбізнес-акселераторів і профільних спільнот, і допомога з налагодженням прямих контактів з цими організаціями.
 3. Щорічний конкурс між проектами членів Асоціації на отримання фінансування з Ендаументу Асоціації.
 4. Можливість легко замовити безкоштовну аудиторію у КМА для власних потреб (зустріч, презентація, тренінг, інше).
 5. Вільний і легкий доступ до будь-яких університетських курсів лекцій (безпосередньо відвідування пар без оцінювання і дипломів), моніторинг, відбір та інформування членів про курси з високими відгуками від студентів.

Далі:

Подати анкету-заяву на членство в Асоціації
Сплатити членський внесок для повного членства