Благодійний концерт Театру-Пральня

15 Грудня, 2017 0 comments Сніжинська Марина Categories АНОНСИ, ПІДТРИМАТИTags

21 грудня о 19:00 в Музеї НаУКМА відбудеться благодійний концерт Театру-Пральня за партнерства Асоціації випускників НаУКМА.

Театр-Пральня – молодий синтетичний театр, який заснували 5 випускників Національного університету театру, кіно й телебачення ім.Карпенка-Карого. Своєю метою театр вважає очищення свідомості, серця, розуму та чуттів глядача. Трупа експериментує з автентичною музикою, українськими старовинними наспівами, інтерпретацією фольклору. За рік свого існування встигла побувати з гастролями в Молдові, Польщі та регіонах України. А вже наступної осені іде підкорювати Америку, своїм незвичним баченням сучасного українського театру та культури загалом.

Українські старовинні тексти, покладені на мотиви автентичної музики в авторському аранжуванні, які створюють молоді музиканти з професійними акторськими вміннями та вродженою віртуозністю. «Візуальна музика», – так описують свій жанр учасники Театру-Пральні. В руках музичних авантюристів – контрабас, віолончель, барабан, акордеон та мелодика. Це суміш минулого та сьогодення, архаїки та модерну, традицій та контроверсій, що може шокувати, зачарувати, збентежити, здивувати, однак точно не залишить байдужим.

За зібрані кошти ми зможемо реалізувати маленьку мрію великої родини. Купимо шестиструнну гітару для хлопчика Савелія, сина Володимира та Тетяни Кочеткових-Сукач.
Батько, Volodymyr Kochetkov-Sukach, був активним учасником Майдану, добровольцем батальйону “Азов” та співзасновником волонтерського проекту “аеророзвідка”. Він загинув, підірвавшись на розтяжці, коли рятував іншу людину.

У нього залишилось дружина та четверо дітей: Варвара, Уляна, Савелій та Євдокія. Всі вони дуже творчі, грають на різних інструментах: від гітари та бандури до концертної арфи та блокфлейти. Більшість інструментів діти беруть в музичній школі. Та про власну гітару вони мріють вже давно.

Отож, цією подією ми робимо три важливі справи:

  1. Пополяризуємо сучасне мистецтво
  2. Приємно проводимо час у компанії друзів
  3. Купуємо шестиструнну гітару для Савелія.

Подія для тих, хто має достатньо сміливості відкрити для себе щось нове у світі синтетичного театру й візуальної музики та достатньо бажання робити добрі справи.

Вхід вільний. Розмір благодійного внеску – на ваш розсуд, здати можна буде на місці або попередньо переказом на карту з описом “добра справа” – 5168 7551 0332 7827

Поцікавитися: 067 445 96 16, Юля або Julia Slussar