Четверо вступниць-контрактниць отримали стипендії!

22 Вересня, 2020 0 comments Сніжинська Марина

Уже другий рік поспіль вступники(ці) на бакалаврські програми Могилянки, які пройшли на контрактну форму навчання, мають можливість здобути стипендії, що частково відшкодовують вартість контракту. Це стипендія Асоціації випускників НаУКМА в сумі 20 000 грн, яку може отримати студент(ка) будь-якої спеціальності, та три стипендії імені Мирослава Осадчука, кожна з яких покриває до 50% вартості навчання на контракті, але в сумі не перевищує $2000 за всі роки навчання. Одна з цих стипендій присуджується студенту(ці) напрямку “економіка”, “фінанси, банківська справа та страхування” чи “політологія”, а ще дві можуть отримати студенти(ки) усіх інших спеціальностей.

Цього року двадцять шість вступників(иць) надіслали для участі в конкурсі свої анкети та мотиваційні листи. Десятьох із них було відібрано для фінального етапу конкурсу – співбесіди, яка, зважаючи на пандемію коронавірусу, відбувалася дистанційно в ZOOM-і. У складі Стипендіального Комітету були Президент Асоціації випускників НаУКМА і представник грантодавця Костянтин Пересєдов, членкиня Правління Асоціації випускників Марія Крючок, керівниця напряму “комунікації з випускниками НаУКМА” Наталя Шумкова та голова студентської колегії Христина Радиш. Вони поспілкувалися з конкурсант(к)ами та вибрали чотирьох переможниць, якими стали:

 • Рафалович Вікторія (“політологія”)
 • Панченко Марія (“право”)
 • Трофименко Єлизавета (“соціологія”)
 • Свиридкова Наталія (“політологія”)

Студентки мають зобов’язання перед Стипендіальним Комітетом: мати високу академічну успішність, займатися позанавчальними волонтерськими активностями у проєктах Могилянки та Асоціації випускників, а також дотримуватися принципів академічної доброчесності.

 

KMA Alumni Gathering зібрала однодумців

11 Вересня, 2019 0 comments Сніжинська Марина

20 липня – це не лише один із теплих днів літньої відпустки. Для багатьох випускників Могилянки цей день ознаменував довгоочікувані зустрічі, душевне спілкування і відчуття того, що студентські роки й не закінчувалися. 20-го липня в Bel Etage Music Hall відбулася велика гала-подія «KMA Alumni Gathering».

Спільні цінності – це те, що об’єднує могилянців усіх поколінь, і те, за що кожен випускник має бути вдячним університету. У цьому були переконані усі присутні на події. Розпочалася зустріч промовами Президента Асоціації випускників НаУКМА Костянтина Пересєдова та Президента НаУКМА Андрія Мелишевича. За словами Костянтина Пересєдова, заходи такого формату покликані створити центр, який триматиме навколо себе випускників різних років і спеціальностей і не дасть їм існувати лише в окремих групках. А Андрій Мелишевич підкреслив роль спільноти випускників для розбудови сильного університету. Ця зустріч не могла обійтися і без В’ячеслава Брюховецького, який попередив, що добробут в Україні настане нескоро, але працювати над ним могилянці мусять безустанно.

Продовжився захід інтерактивною панельною дискусією на теми, важливі для самоідентифікації кожного випускника. Хто такі могилянці? Чи це природні союзники по життю завдяки спільним цінностям і ідеалам, чи просто сукупність освічених людей зі спільним минулим і спогадами, які частіше, аніж інші, вдаються до пафосних роздумів про долю країни? Учасниками панельної дискусії були Валерія Казадарова (керівниця відділу стратегічного розвитку НаУКМА), Дмитро Тарабакін (член Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, а також наглядової ради НаУКМА), Юлія Ковалів (Голова Офісу національної інвестиційної ради при Президентові України) та Юлія Клименко (Голова партії «Голос»), а модерувала дискусію Вікторія Сидоренко (директорка з комунікацій на UA: Суспільне мовлення). Гостроти дискусії додавала участь залу. Зійшлися на тому, що Могилянка має багатий потенціал, потужні людські ресурси, але замало фінансування, щоб залучати до навчального процесу новітні технології у достатній кількості.

Під час іншої дискусії відійшли від теми Могилянки і поговорили про те, чим є Україна у глобальному контексті. У цій дискусії участь узяли Тарас Лукачук (СЕО регіону EEMEA компанії «Jacobs Douwe Egberts»), Олеся Островська-Люта (директорка Мистецького Арсеналу), Ірина Литовченко (співзасновниця фонду Таблеточки, генеральна директорка Директорату стратегічного планування та євроінтеграції МОЗ), а також Юлія Безвершенко (заступниця голови Ради молодих вчених НАН України). Модераторував розмову Андрій Сусленко. Дійшли висновку, що Україна лише стала на шлях побудови міцних і рівноправних політичних взаємозв’язків зі світом, але окремі люди, які є професіоналами у своїй сфері і набули закордоном значного авторитету, роблять дуже багато для позитивного іміджу України.

Гала-подія зібрала в одному залі могилянців різних років випуску. Але всі вони – однодумці, яких об’єднують спільні цінності. Це й усвідомлення своєї ролі в розбудові країни, і чесність, і посилене відчуття відповідальності за свої слова і вчинки. Крім того, Могилянка навчила критично мислити, подарувала багато надійних друзів, з якими можна бізнес будувати і яким можна довірити життя. Ця подія – один із кроків до формування потужної впорядкованої спільноти, яка злагодженими зусиллями своїх учасників змінює світ навколо себе на краще.

Фото з події можете переглянути тут.

У НаУКМА пройшов XR хакатон

14 Травня, 2019 0 comments Сніжинська Марина

13 квітня відбувся черговий хакатон НаУКМА, присвячений використанню технології змішаної реальності в освіті. Завдяки спонсорству Асоціації випускників НаУКМА та Microsoft, 46учасників мали змогу спробувати свої сили у розробці додатків для HoloLens.

Учасники відвідвали три лекції від запрошених менторів:

 • Представники компанії Argentics Владислав Горілий та Станіслав Городнянський розповіли про віртуальну реальність.
 • Володимир Яблонський, випускник, а нині викладач Факультету інформатики, COO у Artsyl Technologies, розказав про програмування на мові C# для рушія UNITY.
 • Кирило Безпалий з Microsoft student partners поділився інформацією про користування та особливостями розобки доповненої реальності.

Після того, як учасники заходу прослухали лекції і попрацювали над своїми проектами, результати їхньої роботи були належно оцінені і розподілені за місцями:

 • Перше місце. Додаток для доповненої реальності: показує хімічну таблицю, в якій можна обрати окремий елемет і побачити приклад молекули з цим атомом, а також додаткову інформацію, пов’язану з цим елементом.
 • Друге місце. Додаток для віртуальної реальності: дає можливість обрати певний сценарій із життя (прикладом було приготування яблучного пирога), потрапити на потрібну локацію (прикладом була кухня), шукати в локації предмети, які учаснику озвучуються, і поетапно виконувати обраний сценарій.
 • Третє місце. Додаток для доповненої реальності: перед користувачем відкривається планета, на якій можна обирати міста, дізнаватися інформацію про них і бачити 3D-модель найвизначніших культурних пам’яток.
 • Четверте місце. Додаток для доповненої реальності з розпізнаванням об’єктів: при наведенні на хімічний елемент періодичної системи додаток показує молекулу, що містить вибраний елемент, та інформацію про нього.

Відбулася зустріч «Бізнес та правоохоронні органи: міфи та реальність»

13 Травня, 2019 0 comments Сніжинська Марина

23 квітня відбулася зустріч клубного формату членів Асоціації випускників НаУКМА на тему «Бізнес та правоохоронні органи: міфи та реальність».

Почесною господинею події була Катерина Гупало, випускниця спеціальності “Правознавство” 2008 року, членкиня Наглядової Ради Асоціації, партнерка Адвокатського Об’єднання «Арцінгер», (Chambers Europe, Legal 500, Who’s Who Legal etc.) керівниця практики White Collar Crime.

На зустрічі поговорили про міфи та реальність у відносинах бізнесу та правоохоронних органів:

 • Броньовані двері та сейфи – чи захистить це під час обшуку?
 • Які головні помилки при допитах?
 • Статус правоохоронця – ілюзія вседозволеності?
 • Зберегти телефони, комп’ютери, сервери та іншу техніку під час обшуків – mission impossible?
 • Коли прокурор – мій друг?

У майбутньому плануються інші зустрічі цього ж формату, кожна з яких матиме окрему тему для розмови.

Конкурс на стипендії для вступників

22 Березня, 2019 0 comments Сніжинська Марина

Асоціація випускників НаУКМА оголошує конкурс на стипендії для вступників на бакалаврські програми Національного університету «Києво-Могилянська академія» на навчання за контрактом на 2019-2020 навчальні роки:

 1. Дві стипендії імені Мирослава Осадчука для студента(-ки) спеціальностей 051 Економіка; 072 Фінанси, банківська справа та страхування; 052 Політологія;
 2. Дві стипендії імені Мирослава Осадчука для студента(-ки) будь-якої спеціальності, окрім зазначених у першій стипендії (051, 072, 052).
 3. Стипендія Асоціації випускників для студента(-ки) будь-якої спеціальності;

Розмір кожної стипендії ім.Мирослава Осадчука (п.1 і 2 вище): до 50% від вартості кожного року навчання за контрактом, але сумарно за всі роки – не більше $2 000 (за курсом доларів США на дату сплати). Розмір стипендії Асоціації випускників (п.3 вище): не більше 20 000 грн.

Критерії та вимоги до претендентів:

 • Відсутність у списках навчання у НаУКМА за рахунок держбюджету і вступний рейтинг ≥ 175 балів
 • НаУКМА має бути визначена 1 або 2 пріоритетом
 • Онлайн-заявка та мотиваційний лист
 • Громадська, наукова або спортивна активність
 • Кандидат(-ка) має розуміти та поділяти цінності НаУКМА
 • Співбесіда зі Стипендіальним Комітетом

Процедура вибору отримувачів стипендій:

 • 26-28 липня. Кандидат подає онлайн-заявку та додає до неї мотиваційний лист у вигляді pdf файлу обсягом до 3000 знаків не рахуючи пробілів (12 кегель, 1,5 інтервал). Заявки подані раніше чи пізніше вказаного терміну до розгляду не приймаються.
 • 29 липня. Комітет розглядає заявки, формує short-list претендентів та запрошує останніх на співбесіду.
 • 30 липня. Стипендіальний Комітет проводить особисті (у випадку обґрунтованої потреби – через скайп) співбесіди з претендентами з short-list. Своє рішення Комітет оголошує у той же день. Рішення Комітету оскарженню не підлягає.
 • 31 липня. Отримувачі стипендій підписують договір про навчання у НаУКМА за контрактом.

Переможці конкурсу стипендій зобов’язані:

 • Сплатити перші 50% вартості кожного року навчання за контрактом;
 • Мати загальний навчальний рейтинг за результатами осінньої сесії не нижче 86 балів;
 • Брати волонтерську участь у проектах Асоціації та НаУКМА;
 • Дотримуватися умов Корпоративної угоди та положення про академічну доброчесність НаУКМА;
 • Підготувати приватний лист-подяку від стипендіата(-ки) родині Осадчуків

При порушенні зобов’язань Стипендіальна Комісія має право скасувати стипендію у будь-який час.

Подати онлайн-заявку у період 26-28 липня можна буде за цим лінком (або відскануйте QR-код ліворуч).

У разі запитань звертатись: info@kmaalumni.org.ua, у темі листування вказувати: Стипендія від асоціації чи Стипендія ім. Осадчука.

Глобальні розклади в геополітиці та економіці: як це було

14 Березня, 2019 0 comments Сніжинська Марина

4 березня зала Києво-Могилянської бізнес-школи була заповнена студентами, випускниками й співробітниками Академії, які прийшли на подію «Глобальні розклади в геополітиці та економіці: хто кому гегемон і чи пора копати протиядерний бліндаж», присвяченій сучасній геополітичній ситуації у світі та її впливові на Україну.

Участь у розмові взяли три спікери: Валерій Пекар, Sergey Fursa та Ostap KryvdykКожен з них висвітлив своє бачення стану світової політики й економіки та тому, яке місце в глобільній грі відведено Україні.

Зокрема, мова йшла про основні світові конфлікти, до яких належить і війна в Україні. Також говорили про сучасні тренди Азії, Євроатлантики, Океанії, Африки, Латинської Америки та Акртики. Ще однією важливою темою були глобальні світові загрози, такі як ядерна зброя, кіберпростір та природні катаклізми.

Більше фото з події (і не тільки чорно-білих) – тут.

Глобальні розклади в геополітиці та економіці: хто кому гегемон і чи пора копати протиядерний бліндаж

25 Лютого, 2019 0 comments Сніжинська Марина

Асоціація випускників КМА запрошує вас на тематичну подію «Глобальні розклади в геополітиці та економіці: хто кому гегемон і чи пора копати протиядерний бліндаж».

Подія є відкритою для усіх могилянців за умови попередньої реєстрації.

Україна зараз стоїть перед роком подвійних виборів і важливих рішень, які визначать її долю на роки вперед. Ми надто звикли мислити про світ лише у межах своєї локальної бульбашки. При цьому забуваємо, що Україна є частиною великої світової мозаїки й дуже чутлива до зміни ситуації в стані її основних союзників – ЄС та США, та основного ворога – РФ. Відповідно і ми повинні розуміти:

• чим живе світ навколо нас, 
• що обговорюють у світових столицях, у Давосі та на Мюнхенській конференції з безпеки,
• як нові проривні технології змінюють розклад сил у світі,
• де наше місце на геополітичній карті,
• як усе це впливає на наш внутрішній порядок денний

На відміну від нашого традиційного формату, коли ми запрошуємо одного спікера, ми вирішили цього разу організувати панель гостей-експертів з різним досвідом і компетенціями. Усі вони є активними суспільними діячами та представниками громадянського суспільства.

• Валерій Пекар. Відомий автор, громадський діяч і підприємець, співзасновник Громадянської Платформи Нова Країна, Член Національної ради реформ (2014-2016), співзасновник Громадянського Оперативного Штабу (ГОШ) під час Революції гідності (2013-2014), викладач Києво-Могилянської бізнес-школи та Львівської бізнес-школи УКУ

• Sergey Fursa. За фахом Сергій є спеціалістом відділу продажів боргових цінних паперів Dragon Capital, проте багато людей знає його передусім завдяки його щотижневому блогу «Тиждень по-діловому» на сайті Новое Время, та грунтовному і часом жорсткому аналізу складних суспільних тем у соціальних мережах (23k підписників на FB) і на телебаченні.

• Ostap Kryvdyk. Нам було цікаво мати на панелі погляд від інсайдера, який добре знайомий з тим, як працюють владні кабінети не лише в Україні, а й у світі. Тож ми запросили радника Спікера Верховної Ради (до того – радника Секретаря РНБО) і людину з великим досвідом у політології і політичних реаліях – Остапа Кривдика. Остап нещодавно повернувся з навчання у Royal Colledge of Defence Studies у Великобританії, де разом з найкращими військовими офіцерами з Британської Співдружності та її союзників поглиблював знання по спеціальності International relations and National Security Studies.

Загальні збори Асоціації випускників НаУКМА

1 Січня, 2019 0 comments Сніжинська Марина

15 січня 2019 року о 19.00-21.00 у приміщенні Києво-Могилянської академії (ауд. 5-204) відбудуться позачергові Загальні збори Асоціації випускників КМА. Пропонований порядок денний:

1. Обрання голови і секретаря Загальних зборів.

2. Затвердження нової редакції Статуту Асоціації.

3. Організація виконання рішень, прийнятих на цих Загальних Зборах.

4. Інше.

KMAlumni Headhunt

10 Листопада, 2018 0 comments Сніжинська Марина

Пошук роботи і пошук працівників став легшим завдяки проекту KMAlumni Headhunt – одній з переваг членства в Асоціації випускників НаУКМА.

🔸 Якщо Ви шукаєте свою роботу мрії, членство в асоціації НЕ є обов’язковим. Якщо Ви хочете потрапити в нашу базу талантів, заповнюйте форму та підвантажуйте резюме.

Всього 5 хв, і Ваше резюме братиме участь у відборі на неймовірні позиції від наших рідних випускників!
Налаштування опцій сповіщення дозволить отримувати інформацію про цікаві вакансії без серйозного наміру змінювати тепле місце і чути про всі наші вакансії, якщо Ви в активному пошуку.

🔸 Якщо Ви прагнете знайти ідеального Могилянця на свою посаду.

Для Вас ми маємо 3 опції. Щоб ними скористатися, треба бути як мінімум поінформованим членом асоціації випускників НаУКМА:

1. Інформаційна підтримка.
Ми з радістю поширимо інформацію про Вашу вакансію – тільки напишіть!

2. Список кандидатів.
Ми допоможемо зібрати кандидатів та спробуємо розказати про них більше. Ця й наступні опції передбачають повне членство в Асоціації.

3. Список перевірених кандидатів.
Ми шукатимемо деталі. Індивідуальні критерії до Вашої позиції будуть основним пріорітетом у нашому пошуку. Ми готові провести попереднє інтерв’ю, зробити серію перевірок, аналіз й обов’язково звернемо увагу на рекомендації.

🔸 Як почати співпрацю? 

Напишіть нам: Констянтин Переседов, Дмитро Чебанов або на імейл kmalumnihh@gmail.com.

 

Загальні збори Асоціації випускників

17 Жовтня, 2018 0 comments Сніжинська Марина

1 листопада 2018 року о 19.00-21.00 у приміщенні Києво-Могилянської академії (ауд. 1-217) відбудуться чергові Загальні збори Асоціації випускників.

Пропонований порядок денний:

1. Обрання голови і секретаря Загальних зборів.
2.  Затвердження річного звіту Президента Асоціації.
3.  Обрання Тараса Лукачука членом Наглядової Ради Асоціації.
4. Затвердження нової редакції Статуту Асоціації.
5. Організація виконання рішень, прийнятих на цих Загальних Зборах.
6. Інше.

Пропонуємо ознайомитись з доданим проектом нової редакції Статуту та надсилати свої пропозиції і коментарі на скриньку Асоціації info@kmaalumni.org.ua до 30 жовтня.
До зустрічі 1 листопада!

RunAcademy Day-2018

3 Жовтня, 2018 0 comments Сніжинська Марина

13 жовтня 2018 року на локаціях: 4-ий корпус Національного університету «Києво-Могилянська академія» та Труханів острів відбудеться RunAcademy Day.

RunAcademy Day – це новий формат спортивного заходу, що включає в себе не лише забіг, а й лекційну (освітньо-мотиваційну) частину. Захід спрямований на розвиток здорового способу життя та спорту як в НаУКМА, так і в Києві. Крім того, він є “точкою збору” активних і спортивних могилянців, викладачів та alumni.

ПРОГРАМА
9:30-11:15 – Реєстрація, отримання стартових номерів

10:00-11:15 – Лекційна (освітньо-мотиваційна) частина:

Оксана Неживенко (alumni ФЕН, НаУКМА)

Любомир Остапів (alumni ФЕН, НаУКМА)

Олександр Скороход (alumni ФПрН, НаУКМА)

12:00 – 13:00 – забіги на 1 км та 3 км.

Орієнтовна кількість учасників: до 200 осіб – студентів, аспірантів, викладачів, випускників, дорослих спортсменів-любителів.

ДИСТАНЦІЇ – 1км та 3км

МАРШРУТ пролягатиме по території острова Труханів

 РЕЄСТРАЦІЯ.

Стартовий внесок включає:

 • відвідування Лекційної частини;
 • стартовий номер учасника;
 • медаль фінішера (у разі подолання дистанції);
 • сувенірний магніт;
 • заохочення для студентів НаУКМА, які слухають курс «Фізичне виховання» від кафедри Фізичного виховання.

УВАГА!
Своєю реєстрацією учасник підтверджує, що стан його здоров’я дозволяє взяти участь у змаганнях та що він/вона не має жодних протипоказань. Організатори та Спонсори/Партнери не несуть відповідальність за фізичні травми, пошкодження, будь-які збитки, завдані до, під час чи після проведення змагань. Учасник повинен виконувати вказівки організаторів, суддів, волонтерів та медичних працівників. При порушенні цих умов учасника може бути не допущено до змагань або дискваліфіковано.

Якщо виникли питання, звертайтеся до Олександра Скорохода (+380978209004; oleksandr.m.skorokhod@gmail.com).