Боєць “Київської Русі” Андрій Федорко отримав відзнаку від волонтерів

Андрій Федорко на фото справа
Андрій Федорко на фото справа

Андрій Федорко, боєць батальйону «Київська Русь», випускник бакалаврської програми «Політологія» 2008 р. і магістерської програми  «Фінанси» 2010, отримав символічну медаль від волонтерів  громадської організації «Спілка волонтерів та учасників АТО».

Волонтери нагородили нагрудними знаками 65 бійців 11 окремого мотопіхотного батальйону «Київська Русь», які протягом 96 днів без ротації тримали оборону шахти «Бутівка» в Донецьку.

Голова волонтерської організації Анастасія Довбиш так прокоментувала вручення нагород бійцям: «96 днів запеклих боїв без зміни на передових позиціях. 96 діб наші мужні Герої день у день відбивали атаки ворога на опорному пункті «Шахта Бутовка», що розташований поблизу Донецького аеропорту. Ми дуже багато говорили і чули історії про славнозвісних «Кіборгів», але Україна не знає імена Героїв, що 96 днів захищали наш спокій. За 96 днів жоден з них не зламався і не покинув поле бою, не спустив стяг, а мужньо дивився ворогу в очі. Російські найманці їх боялись, як вогню. І не дарма. Російські найманці надовго запам’ятають бійців 11-го ОМПБ «Київська Русь». І ми пам’ятаємо і шануємо наших Героїв. Саме тому було прийнято рішення про нагородження волонтерськими відзнаками найбільш сміливих і хоробрих, найбільш сильних і відважних – НАШИХ ГЕРОЇВ».