Членство в Асоціації випускників НаУКМА – переваги й можливості

2 Серпня, 2022 0 comments Сніжинська Марина Categories АСОЦІАЦІЯ, ВИПУСКНИКИ

Хто ми?

KMA Alumni – це громадська організація, що прагне об’єднати випускників НаУКМА в єдину спільноту та сприяти особистісному розвитку і професійній самореалізації кожного з них.
Ми є самостійною ГО, що не є структурним підрозділом КМА, хоча активно співпрацюємо з Могилянкою. Асоціація діє за системою ендаменту. Зібрані з внесків кошти не витрачають, а інвестують – це щороку приносить відсотки. Саме ці відсотки дають нам змогу реалізовувати цілі Асоціації.

Які у нас цілі? 

Асоціація випускників організує та надає стипендії, гранти та заохочувальні премії, а також фінансову допомогу працівникам, викладачам, випускникам і студентам у скрутній життєвій ситуації. Ми також організуємо освітні, інформаційні та культурні заходи – конференції, форуми, зустрічі. Наразі Асоціація випускників бере участь в організації академічної платформи НаУКМА та УКУ, що має за мету виробити візію повоєнної України. 

Які переваги дасть членство?

  • Ви щомісяця отримуватимете розсилку від Президента Асоціації про проєкти та новини Асоціації та Могилянки.
  • Ви зможете користуватися проєктом «Коло довіри». Це безкоштовна консультація від дійсних членів і членкинь Асоціації, які є експертами в сфері, що вас цікавить. Для цього варто просто написати на пошту, що потребуєте такої консультації.
  • Ви матимете знижки на події від Асоціації.
  • Ви зможете втілювати проєкти за підтримки Асоціації або приєднуватися до вже наявних.
  • Ви сприяєте розвитку рідної Могилянки, адже частина вашого внеску йде на стипендії студентів від Асоціації та на гранти викладачам.

Як стати членом чи членкинею Асоціації?

Потрібно лише заповнити заявку. Після цього вам прийде лист із деталями.

Дійсні члени Асоціації сплачують 100 грн на місяць або 1000 грн на рік. За бажання та потреби членський внесок може бути нематеріальним: викладання в НаУКМА, волонтерство чи робота в ЗСУ, тощо.

Асоціація випускників щиро запрошує могилянців долучатися до нашої великої та дружної спільноти.