Членські внески

Членство в Асоціації випускників КМА передбачає щорічні грошові або негрошові внески. Ця сторінка присвячена грошовим внескам (рішення по негрошових внесках виносить Правління). Асоціація на сьогодні не має суттєвих постійних адміністративних витрат, тому всі внески членів спрямовуються в Ендаумент Асоціації, відсотки від якого щороку будуть витрачатися на одну з запропонованих нижче проміжних цілей.

Мінімальний внесок – 1000 грн на рік у вигляді одного переказу або оформлення автоматичного списання з Вашої картки в сумі 100 грн/місяць. Оскільки всі кошти йдуть на проекти могилянської спільноти, ми заохочуємо Вас не обмежуватися мінімальним внеском.

Звітність по Ендаументу, всіх надходженнях і витратах, доступна онлайн (станом на 31.08.2021) і оновлюється щомісячно. Також Ви завжди можете звернутися з питаннями на info@kmaalumni.org.ua та напряму до Президента Асоціації.

Будь ласка ознайомтеся нижче з актуальними зараз проміжними цілями, виберіть для Вас найбільш пріорітетну й перейдіть на наступну сторінку для заповнення особистих даних для оформлення внеску.

Проміжна ціль 1. «Допоможи могилянцю в біді»

 • Успішно профінансована. Зібрано 100 069 грн. Грантовий комітет сформовано. Критерії та умови отримання допомоги визначено. Програма активна з листопада 2020.

Проміжна ціль 2. «Стипендії талановитим студентам»

 • Успішно профінансована. Зібрано 157 494 грн. Триває збір коштів на розширення програми. Стипендіальний Комітет сформовано. Критерії та умови отримання стипендій визначено. Першу стипендіатку визначено у серпні 2019.

Проміжна ціль 3. «Гранти викладачам»

 • Успішно профінансована. Зібрано 100 000 грн. Збір коштів зупинено. Критерії та умови отримання допомоги визначено. Гранти вручатимуться починаючи з весни 2020 у співпраці зі Школою професійного розвитку викладачів НаУКМА.

Проміжна ціль 4. «Підтримка наукової діяльності могилянців»

 • Успішно профінансована. Зібрано 102 542 грн. Збір коштів зупинено. Відбувається структурування грантової програми.

Проміжна ціль 5. «Фінансування подій могилянської спільноти та студ.проектів»

 • Успішно профінансована. Зібрано 100 000 грн. Збір коштів зупинено. Програма активна.

Проміжна ціль 6. «Інституційний розвиток спільноти»

  • Проблема. Асоціація залучає кошти членів для витрат на спільноту – стипендії, гранти, події, наукову діяльність, студ.проекти. При цьому організація не має власних коштів для організаційного розвитку. Правління і Наглядова Рада є і будуть волонтерами, тож їх commitment обмежений позаробочим часом.
  • Мотивація. Ми зацікавлені в побудові сталої та стійкої інституції з довгостроковим горизонтом планування і власними ресурсами.
  • Фінансова ціль. Ми хочемо зібрати 200 тис. грн., що дасть орієнтовно 20-22 тис.грн щорічного бюджету на залучення фахових спеціалістів під конкретні потреби та на розбудову ресурсної інфраструктури Асоціації.

Проміжна ціль 7. «Підтримка розвитку факультету інформаційний наук (ФІН)»

  • Проблема. Факультет має гостру потребу в різноплановій підтримці з боку своїх випускників.
  • Мотивація. Ми зацікавлені в підтримці найкращої програми з ІТ в Україні та залученні до спільноти Асоціації більшої кількості випускників ФІН. Ініціативна група випускників за підтримки деканату ФІН готова максимально сприяти у досягненні цієї проміжної цілі.
  • Фінансова ціль. Ми хочемо зібрати 1,5 млн грн., що дасть орієнтовно 180-195 тис.грн щорічного бюджету на гранти викладачам і методистам факультету.

Проміжна ціль 11. «Інституційний розвиток КМА»

  • Проблема. Дослідження КМІС щодо актуальних викликів і проблематики НаУКМА (2020) показало суттєві інституційні слабкі місця університету, які потребують вирішення. Це включає цілу низку питань щодо інструментів управління організацією, внутрішньої комунікації, корпоративної структури та інші.
  • Мотивація. Ми зацікавлені в тому, щоби підтримувати інституційні реформи та прогресивні ініціативи на рівні університету. НаУКМА має йти в ногу з часом і новими викликами.
  • Фінансова ціль. Ми хочемо зібрати 100 тис. грн., що дасть орієнтовно 10 тис.грн щорічного бюджету на підтримку різноманітних проектів інституційного розвитку.

Звертаємо увагу, що 70% Вашого внеску буде працювати на втілення обраної Вами цілі, а решту 30% ми поділимо порівну між іншими двома.

Тож якщо Ви визначилися з пріоритетною проміжною ціллю, будь ласка перейдіть за лінком нижче на наступну сторінку для заповнення особистих данних і далі на сайт платіжної системи. Усе це займе кілька хвилин і потребує лише банківської картки.

СПЛАТИТИ ЧЛЕНСЬКИЙ ВНЕСОК

Інші способи переказу:

Якщо Вам зручніше самостійно переказати кошти з іншого банку, нижче реквізити Асоціації:

 • АСОЦIАЦIЯ ВИПУСКНИКIВ КИЄВО-МОГИЛЯНСЬКОЇ АКАДЕМIЇ ГРОМАДСЬКА ОРГАНIЗАЦIЯ
 • ЄДРПОУ/ДРФО 33104758
 • ПАТ КБ “ПРИВАТБАНК” (ЄДРПОУ 14360570, код банку 320649)
 • IBAN рахунку – UA763206490000026006060402355
 • Призначення платежу: Членський внесок (Ваше прізвище та ім’я)

Довідково:

Коротка інформація про Асоціацію 

Найчастіші запитання щодо Ендаументу

Переваги та бонуси членства