Глобальні розклади в геополітиці та економіці: хто кому гегемон і чи пора копати протиядерний бліндаж

March 04, 2019

Глобальні розклади в геополітиці та економіці: хто кому гегемон і чи пора копати протиядерний бліндаж

Kyiv-Mohyla Business School [kmbs]

Асоціація випускників КМА запрошує вас на тематичну подію «Глобальні розклади в геополітиці та економіці: хто кому гегемон і чи пора копати протиядерний бліндаж».

Подія є відкритою для усіх могилянців за умови попередньої реєстрації.

Україна зараз стоїть перед роком подвійних виборів і важливих рішень, які визначать її долю на роки вперед. Ми надто звикли мислити про світ лише у межах своєї локальної бульбашки. При цьому забуваємо, що Україна є частиною великої світової мозаїки й дуже чутлива до зміни ситуації в стані її основних союзників – ЄС та США, та основного ворога – РФ. Відповідно і ми повинні розуміти:

• чим живе світ навколо нас,
• що обговорюють у світових столицях, у Давосі та на Мюнхенській конференції з безпеки,
• як нові проривні технології змінюють розклад сил у світі,
• де наше місце на геополітичній карті,
• як усе це впливає на наш внутрішній порядок денний

На відміну від нашого традиційного формату, коли ми запрошуємо одного спікера, ми вирішили цього разу організувати панель гостей-експертів з різним досвідом і компетенціями. Усі вони є активними суспільними діячами та представниками громадянського суспільства.

Валерій Пекар. Відомий автор, громадський діяч і підприємець, співзасновник Громадянської Платформи Нова Країна, Член Національної ради реформ (2014-2016), співзасновник Громадянського Оперативного Штабу (ГОШ) під час Революції гідності (2013-2014), викладач Києво-Могилянської бізнес-школи та Львівської бізнес-школи УКУ

Sergey Fursa. За фахом Сергій є спеціалістом відділу продажів боргових цінних паперів Dragon Capital, проте багато людей знає його передусім завдяки його щотижневому блогу «Тиждень по-діловому» на сайті Новое Время, та грунтовному і часом жорсткому аналізу складних суспільних тем у соціальних мережах (23k підписників на FB) і на телебаченні.

Ostap Kryvdyk. Нам було цікаво мати на панелі погляд від інсайдера, який добре знайомий з тим, як працюють владні кабінети не лише в Україні, а й у світі. Тож ми запросили радника Спікера Верховної Ради (до того – радника Секретаря РНБО) і людину з великим досвідом у політології і політичних реаліях – Остапа Кривдика. Остап нещодавно повернувся з навчання у Royal Colledge of Defence Studies у Великобританії, де разом з найкращими військовими офіцерами з Британської Співдружності та її союзників поглиблював знання по спеціальності International relations and National Security Studies.