FRESHfest’16

8 Вересня, 2016 0 comments Близнюк Катерина Categories МОГИЛЯНКАTags

Уже традиційно перед початком навчального року в Могилянці відбувся FRESHfest’16 – фестиваль-знайомство першокурсників з Академією.

Проводила захід студентська організація бадді НаУКМА. Бадді – це студенти-волонтери, які допомагають першокурсникам легше адаптуватися до могилянського життя.

bnsmqkykc2yFRESHfest виріс із традиції фрешмітів – зустрічей з бадді та студентами, які проводились перед офіційною церемонією Посвяти в спудеї НаУКМА. Цього року фестиваль відбувся вже вдруге.

У програмі були презентації студентських організацій, майстер-класи, спортивна, ігрова, лаунж- і фото-зони, Speed Dating та багато іншого.

Але найголовніше – можливість для фрешів знайти людей зі схожими інтересами, познайомитися між собою і зі студентами, відчути особливу могилянську атмосферу.

Фестиваль вдався на славу, гості були в захваті.

Юлія М’ягка: “Фантастична організація! Дякую за цей день всім бадді (і не тільки). Зараз я найщасливіша людина в світі!”

fza3mvt6j3cГліб Дорошенко: “Досі не розумію, як Ви змогли вкласти стільки любові, сил, натхнення у свято для першокурсників… Величезне Вам дякую! Ніде нема таких бадді, ніде нема таких фрешів. Найкращі!” ❤

Організатори дякують спонсорам фестивалю: Асоціації випускників НаУКМА, Kyiv-Mohyla Business School [kmbs]Fresh Design AgencyPoparada та KMA official gift shopKMArt Yard і KMArt Space.

Більше про FRESHfest’16 читайте на сторінках події в fb і vk, дивіться фотоальбоми та відео.

Над матеріалом працював Василь Новак