«Global Affairs: Diplomacy and Lobbying»: Ми віримо, що освіта змінює життя! А ви?

26 Жовтня, 2016 0 comments Сніжинська Марина Categories АНОНСИTags ,

Якщо Ви вважаєте себе лідером, ми раді запросити Вас стати учасником курсу «Global Affairs: Diplomacy and Lobbying» у Сivil and Political School (CAPS), який розпочнеться 31 жовтня!

Відомий американський підприємець Джим Рон одного разу сказав: «Із дипломом можна заробити на життя. Самоосвіта допоможе вам накопичити статки». І ми вважаємо, що Ви – один із тих людей, які б погодилися з цим висловом.

Ми розробили гнучкий 8-тижневий вечірній курс, на якому лекції будуть читати провідні світові експерти,  вчені й досвідченні практики у галузі дипломатії та міжнародних відносин через поєднання лекцій, тематичних досліджень й групових дискусій. Чому б не спробувати інтелектуально стимулююче й інтерактивне навчання, яке допоможе підвищити ваше професійне життя?

Цей курс запропонує Вам унікальне поєднання академічної освіти й підготовки кадрів у сфері міжнародних відносин і дипломатії; забезпечить глибоке розуміння провідних світових інструментів і методів лобіювання. Чому б не стати сьогодні на один крок уперед у конкурентному світі?

Приєднуйтесь до CAPS Alumni Club, який об’єднує лідерів, щоб разом із однодумцями визначити свою роль в успішній Україні.

Якщо у Вас виникли питання або Ви б хотіли отримати додаткову інформацію, будь ласка, звертайтеся в офіс CAPS за телефоном – 067 902 29 66 або напишіть нам на – office@capschool.com.ua

Детальна програма курсу за посиланням – http://capschool.com.ua/kursyi/

Ласкаво запрошуємо у CAPS! Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами.