Кандидат у Президенти Асоціації: Костянтин Пересєдов

Освіта: БП «Фінанси» (НаУКМА, 2006 р.), МП «Фінанси» (НаУКМА, 2008 р.)

Робота: Інвестиційний менеджер (Exim-Capital, 2011-2014 рр.)

Заступник начальника відділу торговельного фінансування (Ощадбанк, березень-липень 2014 р.)

Фінансовий менеджер (NCH Advisors, липень 2014 – сьогодення)

Громадська активність: Співзасновник і співкоординатор Клубу випускників ФЕН НаУКМА (2009 р. – сьогодення), координатор волонтерів (UEFA, EURO 2012), віце-президент Асоціації випускників КМА (2011 р. – сьогодення), співвикладач курсу «Фінансові ринки та послуги» (МП «Фінанси», КМА, 2017 р.).

Особиста мотивація: «Я багато років займаюся Асоціацією випускників, тому я усвідомлюю складні виклики, з якими пов’язана робота президента, та розумію кількість часу та зусиль, яких вона потребує. Мені важливо підтримувати контакти з багатьма могилянцями і сприяти розбудові нашої спільноти. Я хочу продовжити справу Віталія Шапошнікова і дати нове життя організації.

Моя мрія – закласти інституційний фундамент, який би спростив роботу наступним президентам і дав можливість зосередитися на важливих проектах. Я прагну вивести нашу організацію на траєкторію стійкого розвитку».

Концепція розвитку Асоціації: «Я вважаю, що діяльність Асоціації має відбуватися у трьох стратегічних напрямках:

  1. Випускники. Асоціація має, передусім, дбати про розвиток спільноти випускників Могилянки. Вона має створювати майданчики та умови для комунікації, співпраці та обміну досвіду між могилянцями. Також допомагати могилянцям у біді.
  2. Студенти. Інвестиції в студентів, їхню освіту, професійні навички та проекти – це інвестиції в майбутнє нашої організації. Асоціація має комунікувати та взаємодіяти з ключовими студентськими організаціями та лідерами думок, щоб просувати свій бренд і могилянські цінності серед студентів.
  3. Могилянка. Діяльність Асоціації має додавати ваги бренду Могилянки та привабливості університету для абітурієнтів і студентів інших вишів. Тому ми маємо ефективно взаємодіяти з викладачами та адміністрацією, брати участь у внутрішніх процесах та фінансово допомагати важливим проектам».

Із повним резюме та концепцією розвитку Асоціації кандидата в Президенти Костянтина Пересєдова можна ознайомитися за посиланнями:

1. Резюме

2. Концепція розвитку