Кандидат у Президенти Асоціації: Олександр Баськов

26 Червня, 2017 0 comments Сніжинська Марина Categories АСОЦІАЦІЯ, ВИПУСКНИКИTags , , ,

Освіта: БП «Екологія» (НаУКМА, 2006 р.), МП «Екологія»(НаУКМА, 2008 р.)

Робота: Спеціаліст із енергоефективності і відновлюваних джерел енергії (Проект МРГ Програми Розвитку ООН, 2011-2013 рр.)

Приватне підприємництво, експертна та громадська діяльність (2013-2015 рр.)

Експерт зі сталого розвитку (Бейкер Тіллі Україна, 2015 р. – сьогодення)

Громадська активність: Співзасновник і голова Студентської організації «ЕкоКлуб Зелена Хвиля» (НаУКМА, 2006-2007 рр.), співзасновник та член ГО «Український ЕкоКлуб “Зелена Хвиля”» (2008 р. – сьогодення), виконавчий директор ГО «Зелена Хвиля» (2014-2015 рр.), співрозробник Стратегії НаУКМА 2025 (2015 р.)

Особиста мотивація: «Я бачу значний потенціал у могилянській спільноті і давно переймаюся майбутнім нашої Альма-матер. Випускники як один із елементів спільноти мають можливості змінювати і покращувати ситуацію як в університеті, так і в нашій державі.

Зараз цей потенціал не реалізується повною мірою, і в цьому я бачу для себе можливості. У мене є необхідний досвід, я давно включений у внутрішні процеси Могилянки, маю довіру і репутацію серед адміністрації і випускників. Я також бачу як можу розвивати Асоціацію, і все це дає мені впевненість для досягнення результатів».

Концепція розвитку Асоціації: «Моя ціль – перетворити Асоціацію на повноцінну громадську організацію, розбудувати її інституційну спроможність. Я маю стратегію розвитку до 2021 року і хочу, щоб до того часу до складу організації входило більше тисячі випускників. Асоціація може перетворитися на справжній Могилянський клан, де кожному учаснику буде створено можливості для розвитку та збільшення соціального капіталу.

Я бачу три основні шляхи розбудови Асоціації. Перший – це щорічні заходи. Наприклад, конференція випускників, благодійний вечір для могилянських проектів, КМАБІЗКОН, KMAOldSchoolParty та інші. Другий – це могилянські клуби, такі як KMAFENAlumni, ГО «Зелена Хвиля», KMA LawAlumniAssociation та інші, які переважно об’єднують зараз випускників по факультетах. Третій – це якірні ініціативи, такі як «Моя Могилянка», KMArtYard, KMArtSpace, KMAAlumniProjectHub, KMA giftshop та періодичні зустрічі з видатними людьми. На мою думку, підтримання вже наявних ініціатив та створення нових допоможе виконати мою мету – перетворити Асоціацію випускників у потужну організацію.»

Із повним резюме та концепцією розвитку Асоціації кандидата в Президенти Олександра Баськова можна ознайомитися тут:
1. Резюме
2. Концепція розвитку