KMA Alumni Gathering зібрала однодумців

11 Вересня, 2019 0 comments Сніжинська Марина Categories АСОЦІАЦІЯTags , ,

20 липня – це не лише один із теплих днів літньої відпустки. Для багатьох випускників Могилянки цей день ознаменував довгоочікувані зустрічі, душевне спілкування і відчуття того, що студентські роки й не закінчувалися. 20-го липня в Bel Etage Music Hall відбулася велика гала-подія «KMA Alumni Gathering».

Спільні цінності – це те, що об’єднує могилянців усіх поколінь, і те, за що кожен випускник має бути вдячним університету. У цьому були переконані усі присутні на події. Розпочалася зустріч промовами Президента Асоціації випускників НаУКМА Костянтина Пересєдова та Президента НаУКМА Андрія Мелишевича. За словами Костянтина Пересєдова, заходи такого формату покликані створити центр, який триматиме навколо себе випускників різних років і спеціальностей і не дасть їм існувати лише в окремих групках. А Андрій Мелишевич підкреслив роль спільноти випускників для розбудови сильного університету. Ця зустріч не могла обійтися і без В’ячеслава Брюховецького, який попередив, що добробут в Україні настане нескоро, але працювати над ним могилянці мусять безустанно.

Продовжився захід інтерактивною панельною дискусією на теми, важливі для самоідентифікації кожного випускника. Хто такі могилянці? Чи це природні союзники по життю завдяки спільним цінностям і ідеалам, чи просто сукупність освічених людей зі спільним минулим і спогадами, які частіше, аніж інші, вдаються до пафосних роздумів про долю країни? Учасниками панельної дискусії були Валерія Казадарова (керівниця відділу стратегічного розвитку НаУКМА), Дмитро Тарабакін (член Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, а також наглядової ради НаУКМА), Юлія Ковалів (Голова Офісу національної інвестиційної ради при Президентові України) та Юлія Клименко (Голова партії «Голос»), а модерувала дискусію Вікторія Сидоренко (директорка з комунікацій на UA: Суспільне мовлення). Гостроти дискусії додавала участь залу. Зійшлися на тому, що Могилянка має багатий потенціал, потужні людські ресурси, але замало фінансування, щоб залучати до навчального процесу новітні технології у достатній кількості.

Під час іншої дискусії відійшли від теми Могилянки і поговорили про те, чим є Україна у глобальному контексті. У цій дискусії участь узяли Тарас Лукачук (СЕО регіону EEMEA компанії «Jacobs Douwe Egberts»), Олеся Островська-Люта (директорка Мистецького Арсеналу), Ірина Литовченко (співзасновниця фонду Таблеточки, генеральна директорка Директорату стратегічного планування та євроінтеграції МОЗ), а також Юлія Безвершенко (заступниця голови Ради молодих вчених НАН України). Модераторував розмову Андрій Сусленко. Дійшли висновку, що Україна лише стала на шлях побудови міцних і рівноправних політичних взаємозв’язків зі світом, але окремі люди, які є професіоналами у своїй сфері і набули закордоном значного авторитету, роблять дуже багато для позитивного іміджу України.

Гала-подія зібрала в одному залі могилянців різних років випуску. Але всі вони – однодумці, яких об’єднують спільні цінності. Це й усвідомлення своєї ролі в розбудові країни, і чесність, і посилене відчуття відповідальності за свої слова і вчинки. Крім того, Могилянка навчила критично мислити, подарувала багато надійних друзів, з якими можна бізнес будувати і яким можна довірити життя. Ця подія – один із кроків до формування потужної впорядкованої спільноти, яка злагодженими зусиллями своїх учасників змінює світ навколо себе на краще.

Фото з події можете переглянути тут.