КМА400FEST: welcome home!

Дорогі випускники! Дорогі могилянці!

Цього року нашій alma mater  виповнюється 400 років, тож запрошуємо вас на перший  вуличний фестиваль для випускників, їхніх родин і друзів, та всієї могилянської спільноти.Cover

У суботу 27 червня на КМА400FEST: welcome home! – Могилянка стане місцем зустрічі всіх випускників усіх років! Ми очікуємо тисячі випускників із сім’ями і готуємо масштабну програму.

КМА400Fest –  це:

  • можливість зустрітися з однокурсниками й знайомими, викладачами та співробітниками, яких уже давно не бачили;
  • разом відзначити ювілеї випуску – 20, 15, 10,  5  і 1 рік з часу отримання дипломів;
  • взяти участь у різноманітті активностей, традиційних для Могилянки.

КМА400Fest відбуватиметься на семи просторах:

  1. ALMA простір (1-ий плац):  місце зустрічі всіх випусків, святкова музична програма, фудкорт, спорт-розваги, вітальне слово від президентів КМА та колективне  фото в рамках проекту Разом.ua Ігоря Гайдая.
  2. THINK простір (Староакадемічний корпус): шаховий бліц-турнір, ЩО?Де?Коли?, Могилянський Мафія-клуб, унікальні лекції про сучасну науку, інтерактивні інтелектуальні головоломки, простір для дітвори – з різноманітною програмою від забавлянок для 2-річних до квестів для 16-річних.
  3. ART простір (Бібліотека Антоновичів): мистецькі інсталяції та майстер-класи рукотворів, малювання, гончарства, Букросинг.
  4. OLD простір (Сонячний годинник, Свято-Духівська церква):   міні-лекції від улюблених викладачів, Літтусівка, Посиденьки з гітарою, програма від СПАСу, Фотосушка, Аукціон рукотворних виробів та фото на користь підтримки Музею КМА.
  5. BIZ простір (2-ий плац): КМАркет – ярмарок  від спільноти могилянських виробників, майстер-класи, лотерея, диванник від РадіоКвіт.
  6. TALK простір (2-ий плац): KMArt Yard – новий простір Академії, платформа для реалізації спільних культурних, освітніх, мистецько-інтелектуальних проектів. Зустріч випускників НаУКМА та kmbs, КІНОніч, інтелектуальний перформанс «Розшифровуючи код Могилянки».
  7. Лабораторія гарного настрою (Магістерка, 8-ий корпус): лаунж-зона, чаювання, спокійні розмови про приємне.

Просимо гостей зареєструватися, заповнивши анкету. Попередня реєстрація – вхід безкоштовний, без реєстрації вхід – 50 грн.

Крім того, це дасть змогу нам ретельніше підготуватися, зробити подію ще цікавішою для вас та ваших дітей, а також гарантувати вам безпеку й зручність на будь-якому майданчику, адже випускників КМА вже більше 10 тисяч.

Ознайомтеся з програмою КМА400ФЕСТ. Слідкуйте за новинами фестивалю на події у faceebok.

Знаходьте один одного і зустрічайтеся на фестивалі!

Могилянка чекає на вас!