Конкурс інноваційних проектів Global Impact Challenge

6 Лютого, 2017 0 comments Сніжинська Марина Categories АНОНСИTags ,

У пошуках вирішення глобальної проблеми зміни клімату, Singularity University в партнерстві з представництвом SingularityU Kyiv Chapter проведе конкурс інноваційних проектів Global Impact Challenge в Україні. Переможець змагань отримає стипендію на деcятитижневу літню програму Singularity University Global Solutions Program (GSP) 2017 на кампусі дослідницького центру NASA Ames в Кремнієвій Долині.

Singularity University успішно провів Global Impact Challenge в десятках країн по всьому світу за останні кілька років. Мета конкурсу – допомогти розробити вирішення глобальних проблем людства і, використовуючи експоненційні технології, реалізувати ідеї та проекти, які в найближчі 10 років покращать мільярди життів на Землі.

Участь в Global Solutions Program (GSP) дає десятитижневе занурення в життя університетського містечка в дослідницькому центрі NASA Ames в Маунтін-В’ю, штат Каліфорнія. GSP знаходить і об’єднує кращі уми на планеті і дає їм можливість використовувати експоненційні технології і підприємницькі інструменти для розробки проривних інновацій та рішення грандіозних завдань людства.

SingularityU Kyiv Chapter, організатор конкурсу в Україні, 1 лютого 2017 року відкриває прийом заявок на Global Impact Challenge Ukraine 2017 (GIC UA 2017), тема якого – зміна клімату. Кандидати з усієї України можуть подати своє бачення вирішення проблем глобального потепління, забруднення повітря, води і ґрунту, переробки сміття, скорочення біологічного різноманіття, усунення наслідків аварії на ЧАЕС та інших масштабних антропогенних катастроф, а також висушування водойм, вирубки лісів, скорочення викидів фтористих газів та інших хімічних відходів.

Конкурсанти мають:

  • Придумати ідею або проект, який використовує технології для вирішення глобальної проблеми зміни клімату;
  • Бути громадянами України;
  • Вільно розмовляти і писати англійською мовою;
  • Мати можливість взяти участь в Singularity University Global Solutions Program протягом 10 тижнів влітку 2017 року (17 червня – 17 серпня).

Переможець конкурсу, якого буде обрано в перший тиждень квітня 2017 року, зможе безкоштовно взяти участь в десятитижневій освітній програмі Університету Сингулярності (Singularity University) Global Solutions Program (GSP) в Кремнієвій Долині.

Журі SingularityU Ukraine GIC 2017 буде складатися з представників Singularity University, офіційного посла SingularityU в Україні та керівника SingularityU Kyiv Chapter Ігоря Новікова, а також експертів в галузі альтернативної енергетики та інновацій, представників екологічних, наукових і бізнес спільнот.

Заявки приймаються з 1 лютого по 1 березня 2017 року включно.

Партнером конкурсу виступає українська мережа енергетичних інновацій Greencubator.

 Посилання на форму подачі заявки: singularityukyiv.com/gic

Нагадаємо, що Singularity University (SU) – це прибуткова організація, місія якої навчати, надихати і давати можливість світовим лідерам використовувати експоненційні технології для вирішення глобальних проблем людства. Спільнота SU складається з бізнесменів, інвесторів, комерційних та неурядових організацій, діє зараз в більш ніж 110 країнах світу. Платформа SU була заснована Рейем Курцвайлом і Пітером Діамандісом в 2008 році, на території дослідницького центру NASA в серці Кремнієвої Долини. Мета Університету – впроваджувати і підтримувати ініціативи щодо ефективного використання новітніх технологій, які позитивно впливають на рівень життя мільярдів людей по всьому світу.