Літня школа Профі+ для викладачів НаУКМА: звернення Валерії Казадарової

26 Травня, 2017 0 comments Сніжинська Марина Categories ВИПУСКНИКИ, МОГИЛЯНКАTags ,

Шановні випускники Києво-Могилянської академії,

з 27 червня по 1 липня 2017 р. я разом з Михайлом Винницьким  та Наталею Шумковою проводимо Літню школу для 30 викладачів Могилянки. Нам потрібна допомога випускників Академії у фінансуванні цієї ініціативи. Дуже розраховую на те, що разом ми швидко зберемо необхідну суму – 145 800 грн.
Літня школа для викладачів – це наступний етап моєї ініціативи з розвитку soft skills у студентів Академії, що сприятиме підвищенню їхньої конкурентоспроможності на ринку праці.

Конкурентоздатні випускники – одна з найбільших цінностей Академії та її репутація. Це і цінність нашого з вами диплому, успішне майбутнє наших дітей, які вже вчаться в alma mater чи будуть там навчатись. Зрештою – успішна і заможна Україна, для якої 11 000 випускників Академії вже роблять багато.

У 2012-2013 рр. та у 2016-2017 рр. в рамках програми “Профі+” для студентів я організувала 25 тренінгів по soft skills. Їх провів 21 тренер, а всього в 2 сезонах програми взяли участь 80 студентів. Це було зроблено на волонтерських засадах як з мого боку, так і з боку тренерів.

Але ми розуміємо, що 80 студентів – це крапля в морі, тому діємо системно і масштабно: впроваджуємо елементи розвитку soft skills в процес навчання всіх студентів. Саме цьому буде присвячена Літня школа “Профі+” для викладачів НаУКМА, яка відбудеться  з 27 червня по 1 липня  2017 р.

8 тренерів та експертів протягом 5 днів працюватимуть з викладачами, допомагаючи їм створити оновлені курси з елементами розвитку soft skills. Ми відібрали 30 викладачів із 46 заявок, які отримали. У школі візьмуть участь представники всіх факультетів: гуманітарних наук – 9 осіб, інформатики – 1 особа; економічних наук – 3 особи; правничих наук  – 3 особи; природничих наук – 4 особи; соціальних наук і соціальних технологій – 10 осіб.

Університет, на жаль, не має ресурсів для оплати послуг тренерів та інших організаційних витрат, тому ми звертаємось до випускників за підтримкою. Вартість допомоги ми розбили на пакети, зручні для розуміння вашого індивідуального внеску. Кожен пакет несе в собі елемент визнання для вас особисто.

Перераховуючи:

  • 4 860 грн. – ви підтримуєте участь одного викладача у програмі Школи.
  • 972 грн. вашого благодійного внеску покривають участь одного викладача в одному дні Школи.
  • Також Ви можете підтримати участь кількох викладачів вашого або інших факультетів протягом кількох днів або у повній програмі Літньої школи.

Також ми будемо вдячні, якщо Ви:

  • порекомендуєте керівництву Вашої компанії розглянути можливість підтримки Літньої школи;
  • порекомендуєте наш проект вашим партнерам або клієнтам вашої компанії, в спектр інтересів корпоративної соціальної відповідальності котрих входить освіта.

Презентація для випускників

Презентація для корпоративних меценатів

Кошти можна перерахувати через сайт Благодійного фонду, обравши п. 9 в полі Призначення:  Благодійний внесок на літню школу Профі+ для викладачів НаУКМА.

Сподіваюсь, ви приєднаєтесь до мене та моїх партнерів Михайла Винницького та Наталі Шумкової у творенні більш потужної Могилянки, тому заздалегідь дякую вам за підтримку цієї іцініативи!

З повагою,
Валерія Казадарова,

випускниця НаУКМА, бп і мп «політологія», 1999 р.,

власник та CEO «Таланти для бізнесу»

тел. 095 281 3882; Valeria.Kazadarova@t4b.com.ua;

facebook.com/kazadarova