Звернення В’ячеслава Брюховецького до випускників НаУКМА

Шановні колеґи, дорогі випускники!

Наша робота над Енциклопедією Київської духовної академії в іменах підходить до завершення. Вона переросла обсяги запланованого і тепер обіймає два великих томи. Перший вже вийшов до 400-літнього ювілею Академії, другий – на стадії редагування і верстки. Роботу плануємо завершити на початку червня. Отже ми матимемо три фундаментальні томи цілісного дослідження – як відомо, в 2001 році була надрукована Енциклопедія Києво-Могилянської академії в іменах (XVII-XVIII ст.).

В культурному дискурсі надзвичайно важливими є два види видань – бібліографічні покажчики й енциклопедії. Перші представляють максимально повний обсяг культурної спадщини, другі – те, що зберіг, не відсіяв Час, найоб’єктивніший поціновувач.

Дякую всім, хто фінансово підтримав ідею підготовки і видання цієї безпрецендентної за своїм значенням праці.

Як Ви знаєте, ім’я кожного жертводавця буде вказане в другому томі Енциклопедії. Я прошу Вас перечитати список, який розміщено на сайті НаУКМА. Перевірте, будь ласка, своє ім’я і суму пожертви, зроблену Вами. З’ясуйте, чи не пропущено Ваше ім’я. Буде прикро, якщо випадково, з технічних причин вкрадуться помилки. Якщо Ви помітили якісь неточності, повідомляйте на адресу п. Наталі Шумкової, shumkova[at]ukmа.edu.ua

encyclo2а_KDAХто ще має бажання долучитися до підтримки видання Енциклопедії, до 15 червня ц. р. може це зробити. Поділіться інформацією про цей проект зі своїми друзями і знайомими. Запропонуйте й їм доторкнутися до вічності! Загалом кажучи, для повноцінного завершення роботи нам бракує ще близько 118 тисяч гривень. Пов’язано це з тим, що обсяг видання значно збільшився, порівняно з нашими попередніми розрахунками. Також свою роль зіграли й інфляційні тенденції…

До речі, на черзі подібний довідник про нас, викладачів і випускників  відродженої 1991 року Академії. І, я сподіваюся, ми розпочнемо його підготовку вже ближчим часом. Кожен із вас уже в цьому році одержить питальник, розроблюваний упорядниками.

З повагою і вдячністю,

В’ячеслав Брюховецький,

відповідальний редактор Енциклопедії «Київська духовна академія в іменах. 1819-1924»

Контактна особа:

Наталя Шумкова, керівник напряму «комунікації з випускниками НаУКМА», shumkova[at]ukma.edu.ua