НаУКМА в четвірці найкращих рейтингу HayGroup

__06_01Журнал “Новое Время” уклав рейтинг українських ВНЗ, які дали найбільше топ-менеджерів великим вітчизняним компаніям. Національний університет “Києво-Могилянська академія” ввійшов до четвірки найкращих.

Як зазначено у виданні, Могилянка могла б виявитися і лідером рейтингу HayGroup, якби у ньому враховувалося не просто число топ-менеджерів із дипломом певного ВНЗ у провідних українських компаніях, а їхнє співвідношення із загальною кількістю студентів цього навчального закладу.

“Ми порівняно з гігантом КПІ — бутік, що пропонує якісну унікальну освіту: там — близько 40 тис. студентів, у нас — 3 тис.”, — каже Валентин Королько, завкафедрою зв’язків з громадськістю НаУКМА.

За словами Валентина Королька, навіть сама система оцінки роботи в НаУКМа, що використовує прийняту на Заході освітню модель Liberal Arts Education, побудована так, щоб уникнути машинальності й нерозбірливості в отриманні знань: прийшов на семінар — отримав бал, активно брав участь — отримав ще, склав іспит — додав до загальної оцінки. До 30% предметів студенти обирають самостійно, формуючи програму під свої потреби. Таким чином людей мотивують досягати результату. Ця система навчання зараз є підґрунтям реформи всієї системи освіти.

Випускник Могилянки, міністр агрополітики Олексій Павленко згадує: “У Могилянці нас вчили бути універсальними солдатами, які вміють навчатися та брати на себе відповідальність”.

Матеріал із сайту “Новое Время”.