Ольга Макар – лауреат премії ім. Антона Чорного

Іван Буян
Іван Буян

28 червня на Конвокації вже традиційно вручили премію ім. Антона Чорного. Премія вручається тим добрим і хорошим людям, які системно займаються благодійною діяльністю, відповідають кредо Антона Чорного  «робити інших людей щасливими».

Цього року премію на сцені вручали Іван Буян, випускник ФЕН, співзасновник премії та друг Антона, і сестра Антона – Анна Чорна. Лауреатом премії стала Ольга Макар, випускниця БП «Філологія» 2011 р. і МП «Журналістика» 2013 р..

Анна Чорна
Анна Чорна

Ольга системно займається благодійною діяльністю, є координатором руху Молодь за Мир, допомагає бездомним, організовуючи безкоштовні обіди та спеціальні свята на Різдво і День Києва, підтримує мешканців будинків престарілих, допомагає інтегрувати дітей ромів у суспільство. Молодь за Мир створили Solidarity shop, де продають хенд-мейд прикраси та одяг, а зароблені гроші йдуть на потреби організації, яка в свою чергу допомагає найменш захищеним верствам населення.

Під час вручення премії Ольга сказала: «Скоро збудеться моя давня мрія – з вересня кожного тижня, незалежно від канікул, сесії і погоди, студенти будуть збиратися у Могилянці і разом готувати бутерброди для тих бездомних, які живуть на Подолі, яких ми часто бачимо дорогою до Академії. Дякую за премію – вона якраз допоможе нам розпочати цю ініціативу. І приєднуйтесь!»

Ольга Макар
Ольга Макар

Крім того, Ольга так прокоментувала вручення премії на своїй сторінці у мережі facebook: «Кожного разу, коли ми робимо якийсь жест небайдужості щодо інших людей, особливо якщо це самотні, нікому не потрібні, бідні люди, ми протестуємо проти несправедливості, яка є у світі, і проти війни як її найбільшого втілення. І творимо мир, справжній».

Ми раді відзначити Олю і її працю для інших. Це прекрасно, що в нашій спільноті щороку можна відзначати людей, які «думають не тільки про себе».

Розмір цьогорічної премії – 7500 грн.

Фундаторами премії стали друзі та родичі Антона: Антон Бабак, Михайло Оболонський, Валентин Гриценко, Іван Буян, Козак Гліб, Олег та Олена Ярмаки, Ольга Нескородяна та Анна Чорна.

Якщо ви бажаєте підтримати ініціативу Ольги Макар, даруйте непотрібні вам речі для Solidarity shop або ж переказуйте кошти на її картку в ПриватБанку: 5168 7556 0250 1013 – Макар Ольга Володимирівна.