Презентація книжки Володимира Стецика “Розворот”

27 Вересня, 2018 0 comments Сніжинська Марина Categories АНОНСИTags , ,

3 жовтня о 18:30 у бібліотеці НаУКМА відбудеться презентація книги нашого випускника (ФЕН-2008) Володимира Стецика “Розворот”.

Ця повість — хроніка 100 днів: з 21 листопада 2013 року і до 1 березня 2014-го, це відверта розмова про страх і сміливість, сумніви і відчуття єднання, про думки, що супроводжували кожного, хто брав участь або був свідком Революції Гідності. Що обрати — знову повірити і чинити спротив чи піддатися розчаруванню? Дописи у “Фейсбуці”звучать як голоси нас-тоді, і серед них – голос автора, котрий бачив зародження нового шляху і зараз з нами на цьому розвороті.
“Розворот” вийшов друком у видавництві “Смолоскип” 2018 року. Книгу присвячено другу автора, одному з Небесної сотні – Богдану Сольчанику.

Модеруватиме зустріч Ростислав Семків — літературознавець, видавець, викладач кафедри літературознавства НаУКМА.
Про автора:
Володимир Стецик — бізнес-консультант, випусник факультету економічних наук Національного університету «Києво-Могилянська академія» (2008). Під час навчання в НаУКМА разом з друзями видавав газету “Майдан Могилянка”, був учасником Спудейського братства та хору Академії.

Коли: 3 жовтня 2018, 18:30.
Де: Бібліотека Антоновичів (корпус Могилянської бібліотеки), зала 25 (вул. Сковороди, 2, вхід через 1-й або 3-й корпус).

Подія в Facebook 

Новина на сайті бібліотеки.