Стипендія ім. Андрія Мелешевича для магістрів ФПвН, «Антикорупційних студій» та «Школи врядування» від ГО «Асоціація випускників НаУКМА»

27 Липня, 2022 0 comments Сніжинська Марина Categories АСОЦІАЦІЯ, МОГИЛЯНКА

Стипендія ім. Андрія Мелешевича розрахована на 3 студентів(-ок) другого року навчання. Розмір кожної стипендії 24 000 грн. Виплата стипендії буде відбуватися або напряму на рахунок НаУКМА, або, якщо аплікант уже сплатив за навчання і має підтвердження цього, то на рахунок апліканта.

Серед вимог для здобуття стипендій ім. Андрія Мелешевича:

  • мати загальний навчальний рейтинг за рік не нижче 86 балів;
  • мати соціальну або наукову активність.

Для отримання стипендії необхідно заповнити аплікаційну форму та написати есе на тему «Зміни в українському суспільстві після 24 лютого» з міркуванням про одну найбільшу зміну, яка відбулася в Україні після вказаної дати. Обсяг до 4000 символів. 

У формі потрібно буде вказати вашу програму та середній бал за перший рік магістратури (необхідно мати підтверджувальний документ), описати соціальні чи наукові активності та вашу роль у них. 

Після подання документів стипендійна комісія обере кандидатів, які пройдуть на наступний етап, де потрібно пройти співбесіду.

Дата подання документів: 1–6 серпня.

Проходження співбесід у разі успішного подання заявки: 13–14 серпня.

Оголошення результатів: 14 серпня.

У разі порушення зобов’язань Стипендіальна Комісія має право скасувати стипендію у будь-який час. Подати онлайн-заявку в період 1–6 серпня можна за цим покликанням.

Стипендія ім. Андрія Мелешевича – це продовження справи його життя. Андрій Мелешевич боровся за якісну освіту для студентів і щиро вважав, що змінити світ на краще можуть освічені й активні люди. Мета стипендії – підтримати талановитих могилянців, які мають успіхи в навчанні й активну соціальну позицію. 

Із додатковими запитаннями звертайтеся до Катерини Скороход, координаторки стипендій та організаційної менеджерки KMA Alumni на пошту info@kma.alumni.org.ua. У темі листа вказати «Стипендії KMA Alumni».