У НаУКМА пройшов XR хакатон

14 Травня, 2019 0 comments Сніжинська Марина Categories новини про МогилянкуTags , ,

13 квітня відбувся черговий хакатон НаУКМА, присвячений використанню технології змішаної реальності в освіті. Завдяки спонсорству Асоціації випускників НаУКМА та Microsoft, 46учасників мали змогу спробувати свої сили у розробці додатків для HoloLens.

Учасники відвідвали три лекції від запрошених менторів:

  • Представники компанії Argentics Владислав Горілий та Станіслав Городнянський розповіли про віртуальну реальність.
  • Володимир Яблонський, випускник, а нині викладач Факультету інформатики, COO у Artsyl Technologies, розказав про програмування на мові C# для рушія UNITY.
  • Кирило Безпалий з Microsoft student partners поділився інформацією про користування та особливостями розобки доповненої реальності.

Після того, як учасники заходу прослухали лекції і попрацювали над своїми проектами, результати їхньої роботи були належно оцінені і розподілені за місцями:

  • Перше місце. Додаток для доповненої реальності: показує хімічну таблицю, в якій можна обрати окремий елемет і побачити приклад молекули з цим атомом, а також додаткову інформацію, пов’язану з цим елементом.
  • Друге місце. Додаток для віртуальної реальності: дає можливість обрати певний сценарій із життя (прикладом було приготування яблучного пирога), потрапити на потрібну локацію (прикладом була кухня), шукати в локації предмети, які учаснику озвучуються, і поетапно виконувати обраний сценарій.
  • Третє місце. Додаток для доповненої реальності: перед користувачем відкривається планета, на якій можна обирати міста, дізнаватися інформацію про них і бачити 3D-модель найвизначніших культурних пам’яток.
  • Четверте місце. Додаток для доповненої реальності з розпізнаванням об’єктів: при наведенні на хімічний елемент періодичної системи додаток показує молекулу, що містить вибраний елемент, та інформацію про нього.