Весняний табір для дітей-переселенців із зони АТО “Маленький світ”

3 Березня, 2016 0 comments Близнюк Катерина Categories АНОНСИ, ВИПУСКНИКИTags , , ,

Запрошуємо всіх охочих долучитися до підтримки дитячого табору для дітей-переселенців “Маленький світ”, що відбудеться 2-7 квітня 2016 року. Фінансову підтримку проекту надають грузинські бізнесмени, проте, на жаль, ця підтримка не покриває всі витрати.

Дитячий табір “Маленький світ” – це програма для дітей-переселенців із зони АТО (Луганської та Донецької областей), які через спілкування із своїми однолітками з Грузії (біженці з Абхазії та Осетії) навчаються бути у гармонії із собою та суспільством. Місія дитячого табору – сприяння адаптації та інтеграції дітей з зони АТО в соціум.

Дитячий табір “Маленький світ” поєднає 40 дітей з України та Грузії в мальовничому місті Бакуріані (Грузія). Щодня вони зможуть брати участь групових заняттях та майстер-класах з таких напрямків:

  • соціальний театр діалогу та адаптаційні тренінги;
  • навички виживання та спортивні гуртки;
  • тренінги особистого розвитку та інтелектуальні ігри;
  • навчання еко-підходів до життя та принципу культури замість конфлікту.

В програмі поєднано найкращі практики з майже 10-річного досвіду роботи з дітьми. Тренерами та викладачами табору є досвідчені професіонали, що мають ґрунтовну підготовку з міжкультутної освіти, досвід роботи з біженцями та переживання військового конфлікту.

Команда табору складається з 11 осіб: 6 вожатих (3 українці та 3 грузини), психолога, лікаря, спортивного керівника, хореографа та вокаліста.

Фотозвіт з дитячого табору, проведеного в 2015 році.

ОРГАНІЗАТОР ТА КОНТАКТНА ОСОБА:

Світлана Валько, випускниця НаУКМА (магістерська програма “Соціальна робота”, 2007)
Має багаторічний досвід тренерської роботи, працювала в міжнародному благодійному фонді “СНІД Фонд Схід-Захід” (AFEW-Україна), брала участь у створенні та роботі волонтерської ініціативи Євромайдан-SOS, наразі є координатором польової місії Міжнародного партнерства з прав людини (IPHR), в рамках якої займається збором інформації про воєнні злочини та злочини проти людяності, вчинені в зоні бойових дій на Сході України, підготовкою відповідних матеріалів для Міжнародного кримінального суду в Гаазі (Нідерланди) та Європейського суду з прав людини в Стразбурзі (Франція).
Тел: +38-098-002-36-19
E-mail: sve.sve@gmail.com
Facebook: www.facebook.com/svitlana.valko