Випускники – учасники благодійного вечора до 400-ліття КМА

вечір1Ростислав Павленко, заступник Глави адміністрації Президента України: «Чому я підтримую Могилянку? Історія дуже проста. Колись в Посольстві однієї шанованої країни мене запитали: «З якої Ви організації»? Я кажу – з Києво-Могилянської академії, я її закінчив і довго працював там викладачем. Мене запитали: «Скільки років Вашій організації?» Відповідаю: «Скоро 400…» Більше питань не було. Я думаю, що сьогоднішнє зібрання підтверджує: те, що задумав Брюховецький, відроджуючи Могилянку – справджується, і наша Alma Mater – це справжня «кухня еліти» у кращому розумінні цього слова. У кожній країні є школа №1, і для України – я впевнений, це Могилянка. Її випускникам і студентам хотів би побажати завжди пам’ятати про ту атмосферу, яка панує у Могилянці – вона точно не дасть схибити, і коли думаєш, як вчинити у житті – подумай, як би вчинили ті, з ким ти сидів за однією партою».

Тарас Лукачук, президент компанії Jacobs Douwe Egberts в регіоні Східна Європа, Близький Схід і Африка: «Могилянка дала мені дуже багато, коли я тут вчився. Тут великою мірою був сформований мій спосіб мислення, мої цінності. Вже тут я визначив, які речі для мене неприпустимі, наприклад, будь-які прояви корупції. У 90-х роках Могилянка, у порівнянні з іншими університетами, – це було щось просто фантастичне, наче не з цього світу. І зараз, я точно знаю, вона продовжує видавати хороший «продукт» – хороших випускників. Тому я підтримую Могилянку і буду продовжувати усіляко підтримувати її роботу».

Оксана Маркарова, заступник міністра фінансів, керівник апарату: «Я сама випускниця Могилянки, член Дорадчої ради Могилянки і мама студентів першого курсу Могилянки. Тому…. для мене це не просто виш, це не просто місце, де я вчилася, це родинний дім, в який завжди хочеться повертатися, якому хочеться допомагати. Для того, щоб наступній її 400 років були такими ж визначними, як і попередні. Студентам, випускникам Могилянки хотіла б побажати віри в те, що все можливо: можливо в житті поза Могилянкою втілювати ті принципи, які сповідує Могилянка, можливо у професійному і особистому житті – жити не списуючи, не брешучи… У Могилянці – це норма, поза академією це іноді тяжко, але це треба робити, і тоді ми змінимо весь світ навколо».

Наталія Попович, президент PRP Group в Росії, Україні, та країнах СНД: «Могилянка – це мій дім, це місце, де я формувалась як особистість, як професіонал, це дух свободи і безстрашності. Тому для мене дуже важливо підтримувати Академію, брати участь у різних ініціативах, пов’язаних з нею. Я вхожу до Дорадчої ради НаУКМА, є фундатором стипендійних програм».

Олексій Цебро, генеральний директор компанії «Танграм Україна»: «Батьки мене виховали таким чином, щоб бути вдячним кожному, хто мені щось дав – у матеріальному чи не матеріальному плані. Благодійний вечір проходив під гаслом «Свобода, лідерство, інновації» і це саме те, що дала мені Могилянка. Мій університет дуже сильно мені допоміг, і я не можу не віддячити йому. Тому я намагаюся підтримувати Могилянку і буду це робити надалі».

Олексій Павленко, міністр аграрної політики та продовольства України: «Я декілька років поспіль є забезпечувачем гранту для двох студентів ФЕН та викладачів, повністю обладнав один з наших гуртожитків технікою, наприклад, пральними машинами… Збираюсь і далі підтримувати університет, який мене виховав, і показувати іншим приклад. Тому закликаю це робити усіх випускників».

Роман Качур, заступник міністра фінансів, випускник НаУКМА: «Я частина Могилянки – випускник факультету суспільних наук 2000-го року. Думаю, тим, що найбільше запам’яталося за час навчання, було середовище Могилянки, унікальна атмосфера, яка панувала тут скрізь. Це таке класне місце, де ти комфортно почуваєшся, напевно, найкращий виш України!».

Сергій Сегеда, керуючий партнер компанії EmCell: «Могилянка – це найкращий ВНЗ в Україні. До вступу в Могилянку я вчився в іншому навчальному закладі, тому мені є з чим порівнювати. Тут немає пережитків тієї радянщини, яка є в інших ВНЗ. І саме тут я вперше зустрів україномовних дівчат!»

 Більше про Благодійний вечір “Свобода. Лідерство. Інновації. Творимо майбутнє разом!”, коментарі гостей і фотогалерея.