Юристи у Міністерство освіти і науки України

3 Квітня, 2015 0 comments Близнюк Катерина Categories МОГИЛЯНКАTags , ,

До уваги юристів!law-books_1

Міністерство освіти і науки незабаром планує оголосити пошук спеціалістів для юридичного департаменту. Особи, які зацікавлені взяти участь у конкурсі, який буде оголошено найближчим часом, можуть вже сьогодні надсилати свої резюме на адресу: hr.moesukraine@gmail.com.

Як повідомив нам заступник міністра освіти і науки п. Олег Дерев’янко: «…насамперед нам потрібен Керівник юридичного департаменту. В департаменті є також велика потреба в фахових юристах, але керівник(ця) – це, наразі, найактуальніше питання.
Це має бути фахівець з законодавства, що регулює публічні правовідносини, діяльність суб’єктів владних повноважень. Звісно, мають бути базові системні правові знання. Бажано, з досвідом у законотворчій діяльності і нормативно-правовій роботі, підготовці, аналізі, редагуванні нормативно-правових актів. Це найважливіший напрямок. І це можливість долучитись, без перебільшення, до форматування майбутнього країни.
Галузевий досвід юридичної практики саме в сфері освіти і науки не є обов’язковим, обов’язкове – це здатність швидко опановувати нову інформацію і матеріал на основі базового високого рівня знань.
Також дуже важливими є організаційні здібності, адже департамент складається з трьох відділів (відділ нормативно-правової роботи та редагування нормативно-правових актів, відділ представництва в судах і відділ з питань запобігання і виявлення корупції), здатність працювати за умов мультизадачності, висока працездатність і самомотивація внести свій значний внесок в реформування нашої країни і держави.
Ми не ставимо вимог щодо кількості років досвіду, досвіду роботи в системі влади тощо. Фахові знання і талант, організаційні здібності, працездатність, самомотивація, розвинені навички швидко навчатись – це найважливіші критерії.
Знання англійської є також дуже бажаним, адже у нас багато роботи за напрямком міжнародного співробітництва.»