СТИПЕНДІЯ ІМ. АНДРІЯ МЕЛЕШЕВИЧА ДЛЯ МАГІСТРІВ

УВАГА!!! Зміна дат!

Стипендія ім. Андрія Мелешевича – це продовження справи його життя. Андрій Мелешевич боровся за якісну освіту для студентів і щиро вважав, що змінити світ на краще можуть освічені й активні люди. Мета стипендії – підтримати талановитих могилянців, які мають успіхи в навчанні й активну соціальну позицію.

Це стипендія, яку заснувала Асоціація разом з родиною пана Андрія. На цю стипендію ми збирали кошти від усіх, кому небайдужа справа пана Андрія. За 4,5 місяці разом вдалось назбирати 750 тис грн, що щороку даватиме змогу 3 студентам/кам магістратури мати якісну освіту. 


Стипендія ім. Андрія Мелешевича розрахована на 3 студентів(-ок) другого року навчання. Розмір кожної стипендії 24 000 грн. Виплата стипендії буде відбуватися або напряму на рахунок НаУКМА, або, якщо аплікант уже сплатив за навчання і має підтвердження цього, то на рахунок апліканта.

Серед вимог для здобуття стипендій ім. Андрія Мелешевича:

  • навчатись за контрактною формою навчання
  • мати загальний навчальний рейтинг за рік не нижче 86 балів;
  • мати соціальну або наукову активність.

Для отримання стипендії необхідно заповнити аплікаційну форму та написати коротке есе. Після успішної подачі заявки, необхідно пройти співбесіду.

Дата подачі документів:  1-13 серпня

Проходження співбесід в разі успішної подачі заявки: 19-20 серпня

Оголошення результатів: 20 серпня.