Ми окрема громадська організація “Асоціація випускників НаУКМА” створена випускниками для випускників.

Наша місія — об‘єднати випускників НАУКМА у Могилянський клан. Кожному учаснику Асоціації створити можливості для збільшення соціального капіталу та індивідуального розвитку.

Ми хочемо стати впливовою громадською організацією, яка

  • Створить вигоди для випускників
  • Буде впливати на процеси в Альма-матер та допомагати їй
  • Впливатиме на суспільні процеси

Ми віримо, що розум і дух Асоціації становитимуть проактивні випускники, які розділяють наші цінності (порядність, ініціативність, відкритість до нового, бажання змінювати на краще навколишній світ, співпраця на принципах в Wikinomics).

Учасниками Асоціації можуть стати всі випускники Могилянки, які готові платити внески, відвідувати події та допомагати Могилянці.

ТРОХИ ІСТОРІЇ

Громадська організація «Асоціація Випускників НАУКМА» юридично зареєстрована з 2004 року, однак її робота носила несистемний характер.

З травня 2011 року група активістів у складі Віталія Шапошнікова, Любомира Остапіва, Константина Пересєдова, Олексія Павленка, Юрія Паніна, Світозара Захарії, Сергія Зузака та Михайла Петечука почала діяти в напрямку становлення та більш активного розвитку організації.

З 2018 року Асоціацію очолив Костянтин Пересєдов. З того часу Асоціація почала діяти більш системно та розвиватися.

Зокрема було створено систему ендавменту, організовано велику гала-подію, створено стипендію від Асоціації для бакалаврів.

У 2021 році Асоціація найняла на роботу першу людину на зарплату як організаційного менеджера. Адже Асоціація росте і розвивається, а команда правління є волонтерами. Тому потрібно було знайти людину, для якої розвиток Асоціації був би роботою, щоб можна було ефективно далі працювати.