Асоціація випускників НаУКМА (також KMA Alumni) — це спільнота випускників Могилянки, яка створює та акумулює можливості для розвитку її учасн_иць, всієї спільноти нашої alma mater.

Хто може долучитись?

Долучитися до Асоціації можуть випускни_ці Могилянки незалежно від року випуску та здобутого рівня освіти, які хочуть продовжувати розвивати могилянську спільноту разом.  

Як долучитись?

Нижче на цій сторінці є “Запит на вступ”. Після заповнення форми ви отримаєте листа на вказану пошту з інструкціями надалі.

Що мені дасть членство?

Можливості для особистого розвитку:

  • програма Асоціації “Коло довіри” пропонує безкоштовні консультації від член_кинь Асоціації, які є експертами у сфері, яка вас цікавитиме: від “куди вкласти гроші” до “як створити власну політичну партію”;
  • член_кині можуть втілювати власні проєкти за підтримки Асоціації або приєднуватись до чинних.

Долученість до фінансової допомоги тим могилянцям, які цього потребують:

  • сьогодні Асоціація адмініструє чотири стипендії, що дозволяє частково покрити витрати на навчання майже тридцяти студентам, зокрема Стипендію імені Мирослава Осадчука, Стипендію імені Андрія Мелешевича, Стипендію для могилянців, постраждалих від війни Стипендію від Асоціації випускників; 
  • в Асоціації діє програма “Допоможи могилянцю в біді”, спрямована на надання фінансової допомоги студент_кам, викладач_кам чи випускни_цям, які потребують термінової матеріальної допомоги; 
  • частина коштів ендаументу Асоціації спрямовані на гранти викладач_кам за найкращі курси та наукову діяльність.

Можливість підтримувати розвиток Могилянки:

  • Асоціація не лише фінасово, але й через власні  проєкти підтримує інституційний розвиток Могилянки;
  • з ініціативи Асоціації Київський міжнародний інститут соціології проводив всебічне дослідження могилянської спільноти, на основі якого були розроблені пропозиції з оптимізації внутрішніх процесів у НаУКМА;

Мережу контактів могилянців різних поколінь у всьому світі:

  • Асоціація створила та підтримує ресурс “Могилянці у світі” — карту з контактами могилянців у різних куточках світу;
  • відкриті та закриті події Асоціації регулярно збирають випускників, зокрема  у різних країнах світу, для спілкування та мережування (членк_ині Асоціації мають знижки на квитки). 

І приємний бонус: наш Президент особисто пише кожному про головні новини з життя Могилянської спільноти. 

Що потрібно, аби долучитись?

Члени Асоціації сплачують внесок (200 грн на місяць). Водночас можна зарахувати  нематеріальний внесок: викладання в НаУКМА, волонтерство для ЗСУ тощо.

Запрошуємо приєднатися до нашого кола!

Заповнення Анкети триватиме приблизно 10 хв. Якщо у вас немає 10 хв, ми пропонуємо вам заповнити “Запит на вступ”(нижче), і посилання на Анкету буде надіслано вам на пошту (будьте уважні! може потрапити в спам). Саме після заповнення розгорнутої Анкети й оплати внеску ви стаєте дійсним членом Асоціації.

Запит на вступ до KMA ALUMNI