KMA Alumni мають такі стипендії для вступників-бакалаврів на контракт:

1. Стипендія імені Мирослава Осадчука для студента чи студентки спеціальностей 051 Економіка; 072 Фінанси, банківська справа та страхування; 052 Політологія.

2. Стипендія імені Мирослава Осадчука для студента чи студентки будь-якої спеціальності, окрім зазначених у першій стипендії (051, 072, 052).

Розмір стипендій ім. Мирослава Осадчука: до 50% від вартості кожного року навчання за контрактом, але не більше $2 000 (за курсом долара США) сумарно за всі роки.

3. Стипендія Асоціації випускників для студента чи студентки будь-якої спеціальності.

Розмір стипендії 20 000 грн.

4. Стипендія україно-грузинської дружби для студента чи студентки ФПвН.

Розмір стипендії до 50% від вартості кожного року навчання за контрактом, але не більше 65 000 грн сумарно за всі роки.

Вимоги для здобуття стипендій Асоціації:

  • Відсутність кандидата чи кандидатки в списках навчання в НаУКМА коштом держбюджету і вступний рейтинг не менше 175 балів.
  • НаУКМА має бути визначена 1 або 2 пріоритетом.
  • Онлайн-заявка та мотиваційний лист.
  • Громадська, наукова або спортивна активність.
  • Кандидат чи кандидатка має розуміти та поділяти цінності НаУКМА.
  • Знання англійської мови.

Сума стипендій покриває частину навчання, тому вступники мають бути готові оплатити перший семестр навчання, а стипендія буде виплачена як оплата за навчання за другий семестр.

Стипендіати й стипендіатки протягом навчання в НаУКМА мають бути соціально або науково активними та мати загальний навчальний рейтинг за результатами осінньої сесії не нижче 86 балів. Якщо ви абітурієнт/ка і хочете податися на наші стипендії — слідкуйте за оголошеннями на нашому сайті та у соціальних мережах у липні-серпні щороку.