![](https://kmaalumni.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/381510083_194341177003804_67942993278125441_n-1-712x1024.jpg)
Протягом літа відбулось оновлення Правління Асоціації. Всі охочі могли надіслати коротку інформацію про себе і лист з ідеями щодо розвитку Асоціації. Відбір проводив Перший віце-президент Асоціації Антон Суслов.
Оновлене Правління приступило до роботи наприкінці серпня 2023, а вже у вересні зібралось на коротеньку стратегічну сесію.
Стратегічну сесію фасилітувала членкиня Асоціації, в минулому організаційна менеджерка Асоціації та членкиня Правління Асоціації, Катерина Скороход.
Під час стратегічної сесії члени і членкині правління ознайомились із напрацюваннями попередньої комади, зокрема із результатами попередньої статегічної сесії та проміжними результатами за пів року. Кожен з членів команди визначив свої сильні сторони, а також пріоритетні напрямки діяльності. Разом обрали проекти, які будуть втілені найближчим часом та поділились на команди для їх втілення.
Після стратегічної сесії нове правління мало тімбілдінг для кращого знайомства і плідної роботи в командах.