![](https://kmaalumni.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-17-16.42.17-1-712x1024.jpeg)
15.10.2023 Асоціація зібрала випускників на зустріч з нагоди 408-річчя заснування Києво-Могилянської академії.
Зустріч проходила у форматі нетворкінгу. Гостям пропонували велкам-дрінк та снеки. Наприкінці вечора присутні загаділи спільне бажання і задули свічки на святковому торті.
На зустріч прийшли кілька десятків членів Асоціації та їх друзів, які після зустрічі теж заповнили свої Анкети на вступ.
Зустріч відбувалась в закритому форматі, запрошення розсилались на пошти членів Асоціації. Якщо ви не отримували листа, але хотіли б отримати отримати запрошення на наступну подію, заповнюйте Анкету і долучайтесь до Асоціації.
![](https://kmaalumni.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-19-13.40.26-1024x810.jpeg)