![](https://kmaalumni.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/421160301_698796039104679_2100359267775411456_n-2-683x1024.jpg)
18 січня Асоціація випускників НаУКМА провела традиційну Могилянську Розколяду на завершення різдвяного циклу в рідному могилянському колі.
Розколяда була надзвичайно атмосферною завдяки вертепу від Спудейського Братства НаУКМА. Тішимось, що з року в рік братчики й братчиці піднімають актуальні суспільні й політичні питання у вертепі й приносять радість яскравими образами, гострими словами та співанням колядок, котрі всі присутні співали разом із учасниками вертепу.
![](https://kmaalumni.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/12345-1024x683.jpg)
![](https://kmaalumni.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/123456-1024x678.jpg)
На Розколяді також був благодійний аукціон, де ми змогли зібрати 12 тисяч гривень розігравши книжки Орисі Демської, Ростислава Семкова та Мирослава Лаюка з їхніми автографами. Ці кошти передані UAFirstAid для закупівлі медичного обладнання для захисників та захисниць.
![](https://kmaalumni.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/1234567-2-1024x683.jpg)
![](https://kmaalumni.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/421130127_698799122437704_2271397302739532297_n-1-1024x683.jpg)
Ми вдячні за зйомку фотографиням та фотографу студентської організації “Фотоклуб НаУКМА”. За покликанням доступні усі світлини з події авторства Вероніки Зінченко, Милослави Волкової та Михайла Малиха https://bit.ly/493iSFb
До зустрічі на наступних наших подіях!